Air Superiority mnie nie przekonuje

End Game logoDecydujące starcie, ostatnie DLC do Battlefielda 3, wprowadzi aż dwa nowe tryby zabawy — Capture the Flag oraz Air Superiority. O ile w przypadku tego pierwszego nie trzeba zbyt wiele tłumaczyć, drugi wydaje się być nieco… chaotyczny.

W teorii panujące w nim zasady są bardzo proste. Na mapie pojawią się maksymalnie 24 samoloty (po 12 na drużynę), a celem będzie przejęcie trzech punktów kontrolnych. Kłopot jednak w tym, że przejmowanie punków odbywać się będzie na zasadzie przewagi liczebnej na danym terenie — a utrzymanie jej w sytuacji, gdy system namierzania wysyła szaleńczo dźwięk ostrzeżenia może być dość trudne. Odnoszę też wrażenie, że podniebna walka 24 samolotów skończy się jednym wielkim chaosem, w którym najczęstszym powodem zgonów będzie trafienie zabłąkaną, przypadkowo wysłaną rakietą.


Komentarze

Portret użytkownika Dzichader

odpuściłem sobie filmik. ściąga maskę w dodatku na sporcie dla malarzy który z taktyką mają nic wspólnego.

Portret użytkownika Skypan

Powitać. A piechota z igłami to gdzie ? Będzie czy nie ? Było by zabawniej - jeden wielki bip :D

Portret użytkownika Trapez

Niestety, sterowanie samolotem wymaga ogarnięcia paru elementów, szczególnie trzymania szybkości na jakieś 315, żeby maksymalnie nawracać. Niestety jest pełno wspomagaczy i oszuści latają mogąc skręcać o wiele ciaśniej, na o wiele mniejszej szybkości. Problem ten został zauważony przez wielu ludzi i nie chodzi tu o to, że narzekają słabi piloci.
http://battlelog.battlefield.com/bf3/forum/threadview/283265448956247150...
http://www.rentacheat.com/forums/index.php?threads/bf3-jet-pilots.4751/