Brainiac - z miłości do fragów

Brainiac movie CSGOZa chwilę dwunasta, a razem z nią koniec Walentynek - święta kontrowersyjnego, ale potrzebnego - na przykład gospodarce. Z takiej merkantylnej potrzeby powstał także najnowszy fragmontaż PANIqa, a że G4G to dom dla intensywnego fragowania, wszystko składa się w wyborną całość.

">https://www.youtube.com/watch?v=8iuS7IIOSVQ]

Choć film został zrobiony dla pieniędzy i w ograniczonym czasie, reprezentuje wysoką jakość, zdecydowanie ma momenty - jak przy 1:45 czy 1:56, gdzie PANIq ekspercko dobrał składniki i wymieszał je w pyszną całość. Wierzę też, że kozacka jest muzyka, którą z niemałym trudem wybrałem i zmontowałem na podkład do Brainiaca.

Zabrakło przede wszystkim lepszego zgrania, ale te w dużej mierze wyniknęło z akcji, jakie nadesłał Oliver "kzy" Heck, gwiazdor filmu. Jak wiadomo, z pustego i Salomon nie naleje, do tych potężnych electro-uderzeń wyśmienicie podeszłyby serie z AWP, a nie "skillowe" nuda-serie z Kałasza (w dodatku okraszone żenującym dźwiękiem wystrzału, który Valve wprowadziło w aktualizacji, a którego Paniqowi nie chciało się zmieniać).