Co dalej z Call of Duty?

Sledgehammer GamesMniej więcej równo z ogłoszeniem prac nad Black Ops 2 pojawiły się przecieki świadczące o tym, że przyszłoroczne Call of Duty trafi już na konsole następnej generacji. Nowe informacje z obozu Activision stawiają jednak sprawę w dość dziwnym świetle.

Sledgehammer Games — studio, które pomogło Infinity Ward stworzyć Modern Warfare 3 — poszukuje na stanowisko Environment Artist osoby, która dołączy do zespołu pracującego nad nową częścią Call of Duty… na Xboxa 360 i PS3. Dalsze szczegóły nie zostały podane.

Nie wiem, w jaki sposób mam zinterpretować tę informację. Sledgehammer Games nigdy nie pracowało samodzielnie nad marką i aż trudno mi uwierzyć, że Acti postawiłoby teraz właśnie na nich. Zwłaszcza, że Infinity Ward najwyraźniej też tworzy kolejną część Call of Duty, choć ich gra będzie przeznaczona na next-geny. Być może Sledgehammer zajmie się po prostu przeniesieniem jej na konsole starszej generacji tak, by właściciele PS3 i X360 nie czuli się pokrzywdzeni?


Komentarze

Portret użytkownika qlik00

i jak przed każdym CODem obiecują mega strzał, gotują publikę a wyjdzie jak zawsze. ludzie kupią a po pół roku dupa :)

->... Nie rozmawiam z Debilami , bo najpierw sprowadza  cię do swojego poziomu a później zniszczą  doświadczeniem... <-  

-Qlka-[color=blue]
[/color]  [url=http://statycod4.g4g.pl/index.php?func=player&p

Portret użytkownika Maxver

Bedzie Call Of Duty Modern Warfare 5 XBOX 360 PS3 By Sledgehammer Games i bedzie wersja Call Of Duty Modern Warfare 5 XBOX 720 i PS4 przez IW :D:D:D