CS:Source G4G INEA CUP v.1

Małe eventy dla graczy Counter-Strike:Source które dotychczasowo się odbyły cieszyły się bardzo dużą popularnością. My gracze postanowiliśmy znacznie podnieść poprzeczkę i zorganizować coś o wiele większego, coś nie tylko dla naszej społeczności ale wszystkich dla których CSS jest dyscypliną e-sportu, mają swoje drużyny i chcą zaistnieć na scenie CS:Source.

Przejdźmy do konkretów: Z dniem dzisiejszy ruszają zapisy na turniej pod nazwą:

[color=red][b]CS:Source G4G INEA CUP v.1[/b][/color]. Jest to turniej 5 on 5 który zostanie rozegrany w systemie pucharowym [b]mr.15 [/b]. W turnieju weźmie udział [color=red][b]16 teamów [/b][/color](zapisać może się więcej drużyn, ponieważ w końcowej fazie rejestracji, drużyny będą musiały potwierdzić jeszcze raz chęć uczestnictwa w turnieju, kto tego nie zrobi, zostanie skreślony a na jego miejsce wskakuje team na liście rezerwowej). Zapisy potrwają do [b]06.07.2008[/b]. W kolejnym dniu rozpoczyna się czas na potwierdzenie do [b]09.07.2008[/b]. Turniej rozpoczynamy [b]10 Lipca[/b]! Finał zostanie rozegrany w niedziele [b]13 Lipca[/b].

Mapy turnieju to : [b]de_dust2[/b], [b]de_inferno[/b], [b]de_cpl_mill[/b] oraz [b]de_nuke[/b].

Dzięki uprzejmości firmy [b][url=http://www.inea.pl]INEA[/url][/b]. W turnieju przewidziane są następujące nagrody rzeczowe:

[b]1 miejsce[/b]: Gra COD4 dla każdego gracza i koszulki z logo G4G.
[b]2 miejsce[/b]: Pendrive Kingston 2 GB oraz koszulki z logo G4G.
[b]3 miejsce[/b]: Koszulki z logo G4G.

Przed zapisem należy koniecznie przeczytać regulamin [url=http://g4g.pl/?q=node/47]LINK[/url].

Formularz rejestracyjny jest dostępny na stronie [url=http://g4g.pl/?q=turniej_rejestracja]LINK[/url].

Wszelkie pytania należy kierować na forum w dziale Mecze i Turnieje [url=http://g4g.pl/forum/mecze-i-turnieje/]LINK[/url].

[color=red][b][center]!! ZAPRASZAMY !![/center][/b][/color]
Administracja Turnieju:
- Wiciu
- Polu
- RaVie
- Kwadrat