Tagi: FAB 

AutorWątek: [kandydat]mj45  (Przeczytany 3547 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline traB

• Mumble
  • klei sie od brudu
  • *
  • Wypił browarów: 1
  • Brud/Czysty: +44/-51
  • Obserwowany
Odp: [kandydat]mj45
« Odpowiedź #15 dnia: 07 Luty , 2011, 09:47:23 am »
Ta ale on sie zaczal starac po tym jak zglosil sie na admina i po tym jak mu zwrocono uwage ze nic nie robi w sprawie serwera. Na sile takie pchanie sie. No coz easy nie odpowiedzial jeszcze, moze sprawdza jak sie sprawujesz, wiec jest tez czas zebym ja zdanie zmienil :P (watpliwe, ale zawsze jest taka mozliwosc)

może czasami się odezwiesz że idziesz np. na a, ale nic więcej
Zly przyklad. Ja chyba ani razu nie mowilem gdzie ide (nie liczac przypadkow gdy pake wezme).To akurat totalnie mija sie z celem. Widze ze moj glos stal sie slabo rozpoznawalny, wiec toszke to podreperuje. Nie liczcie ze bede nawijal o kazdym fragu. Jak zobacze gdzie paka lezy to mowie, utluke scopa to mowie, jak zdejme typa z miejsca gdzie ktos dal info tez mowie, gdzie z paka leze tez mowie. Wiecej nie ma potrzeby. A ze nie dostaje konkretnego info od 90% grajacych na serwerze to ograniczam swoje tylko do tego gdzie paka i czy scopa zabilem, reszty nie obchodzi jak widac gra komunikatywna (ciebie tez spartan sie to tyczy)
« Ostatnia zmiana: 07 Luty , 2011, 15:24:38 pm wysłana przez traB »

Offline czajnik

• śmierdzący zgnilizną brudas
  • Brud/Czysty: +390/-395
  • Żryjcie kopytka i kremówki !
  • Wyciszony
« Odpowiedź #16 dnia: 07 Luty , 2011, 13:41:52 pm »
jak tak to ok jak nie to tez ok.. grac bede na serwerze dalej. Ale to juz ich sprawa czy chca miec porzadek..

oj oj... widzę, że kolega się kompromituje...
nieświadomie odkrywasz swoje zamiary i bolączki...
jak nie dostaniesz admina to już nie będziesz pilnował porządku ? jako zwykły gracz już więcej nie umieścisz ss w galerii ? troszkę sie zagalopowałeś... pisząc tak raczej admina nie dostaniesz
co do twoich złgoszeń (podkreślasz ilu dałeś już typów o bana i to ma być twój koronny argument) to nie licz na to, że im jest ich więcej twoje szanse na admina rosną... może być wprost przeciwnie... wpadasz nagle na forum zgłszasz niewyobrażalną liczbę łajdaków do bana i chcesz admina... a jak nie dostaniesz to sugerujesz iż warto się zastanowić czy będzie porządek na serwerze

według mnie przekreśliłeś swoją kandydaturę... ale to tylko według mnie... izi zrobi tak jak regulamin i umysł podpowiadają
"wiciu i nuitari mogą mi lizać rowa, byłem najlepszym adminem na promodzie" (c) hipno

Offline spartan

• delikatnie przybrudzony
  • **
  • Brud/Czysty: +7/-1
  • M4ST3R CL3SS :D
  • Obserwowany
« Odpowiedź #17 dnia: 07 Luty , 2011, 16:37:55 pm »
Trab w twoje bajki to nikt nie uwierzy bo ty sie nigdy nie odzywasz ; )

Offline mj45

• **
  • Brud/Czysty: +2/-3
  • Obserwowany
« Odpowiedź #18 dnia: 07 Luty , 2011, 17:07:29 pm »
jak nie dostaniesz admina to już nie będziesz pilnował porządku ? jako zwykły gracz już więcej nie umieścisz ss w galerii ? troszkę sie zagalopowałeś... pisząc tak raczej admina nie dostaniesz

bede dalej pisal na forum i zglaszal tak jak teraz;) I nie martw sie nie bede plakal ze nie dostane:) Zglosilem bo uwazam ze moge pomoc - jesli easy uzna ze nie pomoge w niczym to zostane zwyklym graczem tak jak teraz jestem i koniec;)

Offline Lewy`

• śmierdzą mu nogi
  • Brud/Czysty: +11/-5
  • Wassup?
« Odpowiedź #19 dnia: 07 Luty , 2011, 18:57:58 pm »
Jak gram z Trabem to zawsze od niego info dostaje  :-) A co do kandydatury to jestem na nie, wpadasz na forum wklejasz kilku botów do bana i chcesz admina? Może za jakiś czas jak udowodnisz że ci na tym zależy, rób dalej to co robisz, pilnuj porządku jako zwykły gracz a izi na pewno to zauważy i da ci szanse ;) To moje skromne zdanie na ten temat.

Offline Oficer

• zeskrobuje brud z tyłka
  • Brud/Czysty: +48/-44
  • Obserwowany
« Odpowiedź #20 dnia: 07 Luty , 2011, 20:25:59 pm »
Od Traba info zawsze leci, mj45 nie kojarzę z gry.

Offline mj45

• **
  • Obserwowany
« Odpowiedź #21 dnia: 07 Luty , 2011, 21:04:06 pm »
widocznie ost malo grasz;)

Offline Algreno

• klei sie od brudu
  • Brud/Czysty: +107/-74
« Odpowiedź #22 dnia: 08 Luty , 2011, 13:56:48 pm »

Kiedy tu ostatni raz grałeś?????? Że się udzielasz??
Bigos weż do dołu się zbaszczaj (c)Algren

Offline Lewy`

• śmierdzą mu nogi
  • Brud/Czysty: +11/-5
  • Wassup?
« Odpowiedź #23 dnia: 08 Luty , 2011, 15:22:39 pm »
A co nie może się wypowiedzieć na forum? To nie był off-topic więc nie wiem po co ten post. Może grał ostatnio 2-3 miesiące temu ale pamięta że od Traba info dostawał, a ofi trochę tu grał więc skoro nie kojarzy mj45 sprzed 2-3 miesięcy to znaczy że mj45 często wchodzi na serwa dopiera od jakiegoś czasu. Jak dla mnie to bardzo istotna informacja. I następnym razem przy pytaniu daj jeszcze więcej znaków zapytania ;)

Offline hiperfokal

• klei sie od brudu
  • Brud/Czysty: +90/-41
« Odpowiedź #24 dnia: 08 Luty , 2011, 16:44:44 pm »
Dziewczyny przestańcie się drapać, to nie jest temat o Trabie. Jeśli ktoś ma zastrzeżenia do komunikacji któregoś z graczy niech założy osobny temat, pogada z adminem lub złoży podanie o admina, możliwości jest wiele więc nie zaśmiecajcie tego tematu pierdołami. Oficer od dawna nie gra, nie zna mj45 wiec nie potrzebnie spamuje. Jeśli zaś chodzi o moje zdanie w temacie to myślę że jeszcze trochę za wcześnie i w przeciwieństwie do niektórych uważam ze aby być adminem na promodzie nie trzeba być pro skilerem, wręcz przeciwnie. Większość tzw. pro graczy to zwykle fragołapy a chyba nie o to na tym serwerze chodzi.
Pozdrawiam

Offline traB

• Mumble
  • klei sie od brudu
  • *
  • Wypił browarów: 1
  • Brud/Czysty: +44/-51
  • Obserwowany
« Odpowiedź #25 dnia: 08 Luty , 2011, 16:51:39 pm »
Mi nie chodzilo o to ze trzeba byc pro skillerem.... ale ze trzeba troche gre ogarniac, wiedziec co w niej mozna robic (wlasciwe co jest mozliwe do zrobienia) i byc spostrzegawczym... tylko tyle. Jakbym mial pod katem skilla oceniac adminow to (no coz) bylby to temat rzeka (nie nawiazuje tutaj do obecnych adminow, no moze do 1 :P )

Kiedy tu ostatni raz grałeś?????? Że się udzielasz??

+ pala za standardowy brak skladni w zdaniach
« Ostatnia zmiana: 08 Luty , 2011, 16:58:09 pm wysłana przez traB »

Offline mj45

• **
  • Obserwowany
« Odpowiedź #26 dnia: 08 Luty , 2011, 17:19:54 pm »
i w przeciwieństwie do niektórych uważam ze aby być adminem na promodzie nie trzeba być pro skilerem, wręcz przeciwnie. Większość tzw. pro graczy to zwykle fragołapy a chyba nie o to na tym serwerze chodzi.
Pozdrawiam

zgadzam sie w 100% :)

Jesli chodzi o to za wczesnie.. moze i tak.. ale nie moge patrzec na to, co sie dzieje gdy nie ma admina.

Offline Algreno

• klei sie od brudu
  • Brud/Czysty: +107/-74
« Odpowiedź #27 dnia: 08 Luty , 2011, 19:29:10 pm »
A co nie może się wypowiedzieć na forum? To nie był off-topic więc nie wiem po co ten post. Może grał ostatnio 2-3 miesiące temu ale pamięta że od Traba info dostawał, a ofi trochę tu grał więc skoro nie kojarzy mj45 sprzed 2-3 miesięcy to znaczy że mj45 często wchodzi na serwa dopiera od jakiegoś czasu. Jak dla mnie to bardzo istotna informacja. I następnym razem przy pytaniu daj jeszcze więcej znaków zapytania ;)
Nie bronie sie mu wypowiadac tylko jego post jak dla mnie nie wniósl nic bo tu nie o traba chodzi , a mj'a jak sam mówi nie zna to jest temat [KANDYDAT]mj . Trab obiecuje poprawie się :032:
Bigos weż do dołu się zbaszczaj (c)Algren

Offline Directol

• **
  • Brud/Czysty: +4/-2
« Odpowiedź #28 dnia: 10 Luty , 2011, 08:28:36 am »
Ja jestem za tak. Grałem z nim ostatnio i przynajmniej informuje gdzie paka itp.

pozdro Directol

Offline easy_c

• Moderator
  • śmierdzący zgnilizną brudas
  • Brud/Czysty: +271/-82
  • do you feel lucky punk ? do you ?
« Odpowiedź #29 dnia: 10 Luty , 2011, 10:32:29 am »
A ja pograłem z nim troche i faktycznie rozkręcił sie chłopina. Wczesniej grajac z nim na serwie , nie słyszałem go nigdy. Teraz nawija ( niekiedy sam do siebie ) ale i namawia spokojnie do uzywania mikrofonu. Jak widac na forum tez sie rozkrecił i wie do czego służy dział bany .

Nie wiem jakie są intencje , ale mysle ze dobre.

Na ten moment lvl20 bez dostepu do echelona. Czas pokaze co z tego bedzie , albo nie bedzie ...

gl&hf

update:
lvl 40
« Ostatnia zmiana: 20 Luty , 2011, 21:06:40 pm wysłana przez easy_c »

... jeśli pragniesz pokoju , bądź gotowy do wojny ...