Tagi: FAB 

AutorWątek: [Kandydat]pokerFace  (Przeczytany 1482 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline benO

• śmierdzą mu nogi
  • Brud/Czysty: +76/-20
    • KOSZULKI:D
[Kandydat]pokerFace
« dnia: 09 Grudzień , 2010, 23:16:47 pm »
1.6ae2a70e FAB|pokerFace (mialem jeszcze jeden pod FAB,ale chyba nie bedzie potrzebny)
2.23
3.FAB
4.moge podac cb(co wg. mnie nic nie potwiedza,ale nic to wasze wymogi.Moge tez podac fb(jedynie H@)
5.Jest od dawna
6.Daje rade

Teraz juz cos ode mnie.Walczylem ostatnimi czasy ze soba dosc dlugo SKLADAC/NIE SKLADAC,jednak to co sie dzieje na jedynym servie cod4 ktorym lubie grac to jest ostatnio ZALOSNE.
     Kiedys gralem dosc dlugo w inna gre online,przeszedlem wraz z kolegami na co4 i od razu zadomowilismy sie na serverach INEA(z tego co pamietam to RANKED od poczatku)
     Teraz tylko napisze kilka slow do administracji.Jezeli macie jmi zamiar dawac jakis lv20 to po prostu Panowie/Panie napiszce,ze sie nie udalo.Mysle,ze troche tutaj jednak gralem i wiem co sie dzieje na tym servie.

DYPLOMATA-człowiek potrafiący powiedzieć spier*** w taki sposób,że przejdzie Cie dreszcz na myśl o czekającej wyprawie.

Offline mazaR

• czysty jak zad źrebaka
  • *
  • Brud/Czysty: +2/-0
Odp: [Kandydat]pokerFace
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Grudzień , 2010, 23:19:50 pm »
Na TAK. Graliśmy dziś razem, kiedyś też :). Mikrofon włączony, info jest. Polecam :D.
« Ostatnia zmiana: 09 Grudzień , 2010, 23:22:35 pm wysłana przez mazaR »

Offline Nuitari

• Administratorzy
  • śmierdzący zgnilizną brudas
  • Wypił browarów: 13
  • Brud/Czysty: +756/-354
  • xxx
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Grudzień , 2010, 23:26:20 pm »
Ja byłbym na TAK, gdybyś grał trochę więcej na tym serwerze (nie chodzi mi o ogół, ale o ostatni czas).
Żeby ten serwer przetrwał potrzeba adminów, którzy poświęcą dla niego trochę czasu, a nie ludzi którzy wbiją na mapkę lub dwie
Without warriors there can be no war

Offline benO

• śmierdzą mu nogi
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Grudzień , 2010, 23:34:18 pm »
Gralem bardzo czesto i musze sie z Toba zgodzic,ze teraz byc moze nie odwiedzam serva codziennie.(praca,szkola,praca,szkola-jedyne hobby na ktore zostaje czas) Mysle jednak,ze moja obecnosc na tym servie pomoze MI jak i WAM.Bez sciemy,irytuje mnie jak i moich znajomych z ktorymi tu gram banda jelopow ktora co chwile albo BUGSCOOPE albo coscnie z gwiazdkami.
Mowie otwarcie,ze ja tego nie bede tolerowal,albo wam to pasuje albo nie.Peace.
DYPLOMATA-człowiek potrafiący powiedzieć spier*** w taki sposób,że przejdzie Cie dreszcz na myśl o czekającej wyprawie.

Offline easy_c

• Moderator
  • Brud/Czysty: +271/-82
  • do you feel lucky punk ? do you ?
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Grudzień , 2010, 23:37:48 pm »
jednak to co sie dzieje na jedynym servie cod4 ktorym lubie grac to jest ostatnio ZALOSNE.
A czemu ? Bo ludzie wykładają siurka ...
Zatem tak jak napisał Nui , frekwencja @ jest tu bardzo wazna , bo to głównie gracze ktorzy dostali @ powinni pomagac rozkrecac serwer.
Mamy juz kilku @ , ktorzy sie wypalili i niebawem odpadną , zatem nastepny @ tylko "na papierze" mnie nie interesuje.
To co , jak bedzie ?

... jeśli pragniesz pokoju , bądź gotowy do wojny ...

Offline benO

• śmierdzą mu nogi
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Grudzień , 2010, 23:44:36 pm »
easy grales ze mna chyba nawet w jakims turku,widzisz od kiedy gram i z jaka czestotliwoscia wiec moze sam sie zastanow nad tym co jest dla tego serva dobre a co nie?Chcialem pomoc NAM.Peace

Offline easy_c

• Moderator
  • Brud/Czysty: +271/-82
  • do you feel lucky punk ? do you ?
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Grudzień , 2010, 23:58:09 pm »
Ja wiem co jest dla serwera dobre , tak jak i Ty .
Kazdy z nas pewnie po swojemu to rozumie :)
Ja sie bardzo ciesze ze chcesz pomagac - bo to g4g jest i samo sie nic nie zrobi.
Ani ja , ani nikt inny nie bedzie palcem wskazywal kto ma grac i kto ma byc @ serwera.
Jesli gracze sami nie wezma spraw w swoje rece , to lypa jak brzoza ...
Stawiasz sprawe jasno , stawiam i ja.

Jezeli macie jmi zamiar dawac jakis lv20 to po prostu Panowie/Panie napiszce,ze sie nie udalo.
Spoko , łap 40 i do piachu.

... jeśli pragniesz pokoju , bądź gotowy do wojny ...