Tagi:

AutorWątek: Bluzgi?  (Przeczytany 711 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ta22y.

• klei sie od brudu
  • Brud/Czysty: +39/-61
  • Tsukurimashou! Sate sate nani ga, dekiru ka na?
Bluzgi?
« dnia: 13 Kwiecień , 2009, 11:09:43 am »
Mam pytanie do administratorów o to jakie słowa są dozwolone bo jak ktoś napisze podczas gry [CYTUJĘ] ,,Szmata" albo ,,Zajebiście" to mi piszą że to nie przekleństwo to ja już nie wiem co mogę pisać a co nie jak jestem zdenerwowany i tu występuję z prośbą do adminów czy mogliby wstawić jakieś swearmod czy coś? Bo jak nie ma admina to aż się nie da patrzeć co się dzieje... :zly:

Offline leszek

• zaawansowany zgnilec
  • Brud/Czysty: +62/-128
Odp: Bluzgi?
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Kwiecień , 2009, 11:35:44 am »
o boshe
dlaczego ten naród jest taki dziwny?
już sami nie potraficie myśleć, na wszystko musicie mieć regulamin, skriny, zasady. jak boty najlepiej grajcie, niech wam jeszcze waypoiny porobia na serwerze abyś wiedział gdzie biegać.
jak w stanach, jak amerykańcowi nie napiszesz na instrukcji, że kota się nie suszy w mikrofali to go będzie suszył bo nigdzie nie było napisane, że nie wolno

Offline ciekuy

• śmierdzący zgnilizną brudas
  • Brud/Czysty: +56/-174
  • want 2 be l337
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Kwiecień , 2009, 11:36:48 am »
po 1. szmata do kogoś jest obraźliwe i kwalifikuje się na bana.
po 2. za zajebiście żaden normalny admin nie da bana.
po 3. skoro nie możesz patrzeć, TO DLACZEGO NIE WYSILISZ SIĘ I NIE NAPISZESZ KANDYDATA W DZIALE 'BANY' ?!

Offline ta22y.

• klei sie od brudu
  • Brud/Czysty: +39/-61
  • Tsukurimashou! Sate sate nani ga, dekiru ka na?
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Kwiecień , 2009, 11:45:47 am »
o boshe
dlaczego ten naród jest taki dziwny?
już sami nie potraficie myśleć, na wszystko musicie mieć regulamin, skriny, zasady. jak boty najlepiej grajcie, niech wam jeszcze waypoiny porobia na serwerze abyś wiedział gdzie biegać.
jak w stanach, jak amerykańcowi nie napiszesz na instrukcji, że kota się nie suszy w mikrofali to go będzie suszył bo nigdzie nie było napisane, że nie wolno

Tego to nawet nie skomentuje bo umiem myśleć i inni też więc się nie czepiaj bo sam taki inteligenty jesteś że pewnie do oxfordu cię zapraszają co? Jak nie umiesz napisać postu na temat to lepiej w ogóle nie pisz bo to się robi denerwujące powoli :|

po 1. szmata do kogoś jest obraźliwe i kwalifikuje się na bana.
po 2. za zajebiście żaden normalny admin nie da bana.
po 3. skoro nie możesz patrzeć, TO DLACZEGO NIE WYSILISZ SIĘ I NIE NAPISZESZ KANDYDATA W DZIALE 'BANY' ?!

Dobrze Ciekły to od dziś będę dawał wam powody do banów tylko żeby potem nie było że wam daję za dużo do roboty...

Offline ciekuy

• śmierdzący zgnilizną brudas
  • Brud/Czysty: +56/-174
  • want 2 be l337
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Kwiecień , 2009, 19:30:26 pm »
dobra, wyjaśnione wszystko, ta22y będzie teraz jednym z tych 'pozytywnych konfidentów', dział bany zaprasza.

close.