Tagi:

AutorWątek: [skarga] Jan Pawel II cd  (Przeczytany 2438 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline czajnik

• śmierdzący zgnilizną brudas
  • Brud/Czysty: +390/-395
  • Żryjcie kopytka i kremówki !
  • Wyciszony
[skarga] Jan Pawel II cd
« dnia: 29 Czerwiec , 2011, 00:40:10 am »
nick Jan Pawel II
czas: 28.06.2011 22:45

ban od WiZ'a ... którego nazwałem "paua"
proszę o usunięcie mojego bana...
na moją obronę niech będzie ten wątek
http://g4g.pl/forum/bany-b142/(kandydat)-priscilla/

fujara http://sjp.pwn.pl/szukaj/fujara
parówka  http://sjp.pwn.pl/szukaj/parówka
flet  http://sjp.pwn.pl/szukaj/flet

nie złamałem regulaminu, a identyczna postawa admina nie została nawet skrytykowana przez któregoś z hedów..
powyżej przedstawiłem znaczenia słów, za które dostałem kicka... skoro we wspomnianym wątku wytłumaczono znaczenie słowa paua i obył się bez jakichkolwiek konsekwencji to pytam dlaczego w moim przypadku ma być inaczej... ?

« Ostatnia zmiana: 29 Czerwiec , 2011, 08:04:56 am wysłana przez czajnik »
"wiciu i nuitari mogą mi lizać rowa, byłem najlepszym adminem na promodzie" (c) hipno

Offline TheLaPain

• klei sie od brudu
  • Brud/Czysty: +80/-49
  • Kubu$ (aka Krystaliczny) :)
Odp: [skarga] Jan Pawel II cd
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Czerwiec , 2011, 13:54:03 pm »
ok tylko WiZ nie jest twoim kumplem i nie życzy sobie żebyś się tak do niego zwracał ... ja pozwoliłem Priscilli tak do siebie mówić więc on jest usprawiedliwiony ... niejeden tak się do mnie zwraca i ja do tego nic nie mam , to mnie nie obraza (ale innych tak) ... a ty celowo obrażasz innych, jesteś znany ze swoich prowokacji i ludzie nie życzą sobie być nazywani fletami czy fujarami bo to ich obraza ... obrażanie Ban ... proste ... złamałeś regulamin a dokładnie punkt 4 ... i to nie jest taka sama sytuacja jak z Priscilla .. wybacz nie tym razem Panie Święty ....
« Ostatnia zmiana: 29 Czerwiec , 2011, 13:56:26 pm wysłana przez TheLaPain »

Offline Kocur

• zeskrobuje brud z tyłka
  • Brud/Czysty: +182/-38
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Czerwiec , 2011, 14:37:49 pm »
Słowa, także te przytoczone wyżej, mają zdecydowanie różny wydźwięk zależnie od kontekstu, w jakim zostały użyte, a także w zależności od tego, do kogo są adresowane... Odnoszę wrażenie, że tego faktu nie ogarniasz. Ale pomijając już to, w poprzednim wątku dotyczącym tej sprawy (http://g4g.pl/forum/bany-b142/%28skarga%29-jan-pawel-ii/) napisałeś, że dostałeś najpierw kicka... nie istotne już za co go dostałeś, bo jeśli po nim wracasz na serwer i piszesz do @, który Ci go dał "ty pauo", to wybacz, ale ban jest całkowicie zasadny.

btw, ciekawe czemu nie zlinkowałeś tego wątku: http://g4g.pl/forum/bany-b142/idiota/ przecież także dotyczy tego tematu. :)
« Ostatnia zmiana: 29 Czerwiec , 2011, 14:39:39 pm wysłana przez Kocur »

Offline WiZ

• śmierdzą mu nogi
  • Wypił browarów: 4
  • Brud/Czysty: +20/-2
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Czerwiec , 2011, 15:43:47 pm »
Panowie powyżej praktycznie wyjaśnili kwestię.
Ja dodam tylko od siebie,że to nie tylko chodzi o moją osobę
a o wszystkich graczy. Twoje prowokacyjne obrażanie innych
psuję atmosferę i do puki ja będą adminem na tym
serwerze, nie będę dopuszczał takiego zachowania. Jest wielka różnica
między koleżeńskim ty pauo a sraniem wyzwiskami do wszystkich przez
cały czas gry.  Właśnie wczoraj grał ze mną
w teamie jakiś nowy gość, który obrażony twoimi wypowiedziami
zaczął bluzgać na mikrofonie. Dostał kicka to jak i ty. Różnica była
taka,że on zrozumiał swoje zachowanie a ty jako stary gracz nic nie
ogarnąłeś i nadal nie ogarniasz.  :facepalm:
« Ostatnia zmiana: 29 Czerwiec , 2011, 15:46:04 pm wysłana przez WiZ »

Offline czajnik

• Wyciszony
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Czerwiec , 2011, 15:47:34 pm »
chwila chwila...
czyli raz zawsze można złamać regulamin bez konsekwencji ?
po moim wątku z "pauą" po wejściu na serwer większość starej gwardii nazywałamnie paua.... tak mnie pozdrawiali i kpili sobie ze mnie i z regulaminu, który jak się okazało nie obowiązuje niektórych...
...
zgłaszam fakt jaki istniał już od dłuższego czasu na serwie...
lapain a gdybyś pozwolił na siebie mówić kutas to też nie byłoby sprawy ?

zauważyliście własne upośledzenie ?
kiedy zgłaszam naruszenie regulaminu to nagle wychodzi, że nic sie nie stało.. odzywki typu paua czy idiota są jak się okazuje dozwolone
kiedy ja korzystam z tych słów to zostaję ukarany....  ALBO WSZYSCY ALBO NIKT

wiz.. czy wiesz, że paua nie jest słowem niedozwolonym ?
po kicku wypowiedziałem tylko "wiz ty pauo" i dostałem bana...
dlaczego są gracze, którzy mogą używać słowa, za które ja dostaję bana ?

ALBO WSZYSCY ALBO NIKT !

"wiciu i nuitari mogą mi lizać rowa, byłem najlepszym adminem na promodzie" (c) hipno

Offline TheLaPain

• klei sie od brudu
  • Brud/Czysty: +80/-49
  • Kubu$ (aka Krystaliczny) :)
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Czerwiec , 2011, 16:03:57 pm »
po 1 .. bo nie jestes jego kumplem i nie zyczy sobie takich odzywek od nieznajomego

po 2 lapain a gdybyś pozwolił na siebie mówić kutas to też nie byłoby sprawy ? - nie gdybajmy .. ale jesli bym pozwolil to tak broniłbym go ale że nie pozwalam to wybacz .. nie gdybajmy

po 3 . zauważyliście własne upośledzenie ?  - znowu nas jawnie na forum obrazasz ...

dlaczego są gracze, którzy mogą używać słowa, za które ja dostaję bana ? - bo oni nie maja checi sprowokowania kogos czy obrazania lub wysmiania czyiś umiejętnosci gry lub czegokolwiek ... odwrotnie do twoich serverowych prowokacji i wysmiewania sie , obrazania innych

Moim zdaniem WizuLizu i tak dał Ci za mało tego bana :)oo wiem może zrobimy ankiete czy ban sluszny czy nie ? najlepiej nich pan czajnik ja zalozy :)
« Ostatnia zmiana: 29 Czerwiec , 2011, 16:09:32 pm wysłana przez TheLaPain »

Offline czajnik

• Wyciszony
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Czerwiec , 2011, 16:11:27 pm »
nie interesuje mnie jak każdy pozwala na siebie mówić... za serwerem stoi regulamin... jeśli nazywanie graczy paua czy idiota nie jest karane to z jakiej paki parówka czy flet albo właśnie paua, którą rzuciłem do wiza ma być karana ?
wytłumaczysz mi ?co z tego że to kolega admina czy znajomy królika i on może... NIE MA KOLESIOSTWA NA SERWERZE podobno...  pozwalanie koledze na coś czego nie można pozwolić innemu graczowi to jakaśkpina z regulaminu
czy znowu będzie stara kuźwa śpiewka - "nadużywanie" "raz, kilka razy można a ty używasz notorycznie" "jesteś prowokatorem"
nadużywanie.. hmm super... czyli dopiero po 50 razach będę ukarany ? to zostało mi jeszcze 49 razy żeby zostać ukaranym za słowo "debil"
raz kilka razy - dobra jutro raz nazwę admina chu..m. albo da razy
prowokacja - to nie ja dałem sie sprowokować
« Ostatnia zmiana: 29 Czerwiec , 2011, 17:18:12 pm wysłana przez czajnik »

Offline Kocur

• zeskrobuje brud z tyłka
  • Brud/Czysty: +182/-38
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Czerwiec , 2011, 17:34:35 pm »
ALBO WSZYSCY ALBO NIKT !
Ależ oczywiście, że wszyscy. Nie ma taryfy ulgowej.  :> KAŻDY, kto spamuje nazwami ślimaków morskich, instrumentów muzycznych itd., czy też w inny sposób nadużywa cierpliwości współużytkowników serwera, lub jakkolwiek uprzykrza grę prędzej czy później zostaje odpowiednio nagrodzony. Nikt nie będzie czasu marnował na liczenie Twoich "razów", ani pisał 873452 punktów w regulaminie tylko dlatego, że jeden czajnik nie może czegoś pojąć, jak nie ma wypunktowane. Czarka się przelała i tyle. Spamujesz na serwerze, spamujesz na forum, który to już temat w tej sprawie...?

Zaaplikuj sobie odrobinę umiarkowania, przydaje się nie tylko na serwerze i na forum... ;)

Offline -DeD-AleX

• delikatnie przybrudzony
  • **
  • Brud/Czysty: +5/-0
« Odpowiedź #8 dnia: 29 Czerwiec , 2011, 18:07:23 pm »
Tak trochę z innej beczki to nik sobie dobrałeś, że niech Cię. Co inwencji zabrakło?

Offline WiZ

• śmierdzą mu nogi
« Odpowiedź #9 dnia: 29 Czerwiec , 2011, 18:23:16 pm »
wytłumaczysz mi ?

Bardzo proszę............
Rule4..... Nie obrażamy>>BAN
Większość graczy wczoraj, łącznie ze mną poczuła się obrażona twoimi wypowiedziami, dlatego
zwróciłem Ci uwagę, po czym kicknąłem, po czym zbanowałem.
Nikt nie użył wczoraj w twoim kierunku żadnej tego typu wypowiedzi.
Sam z siebie zacząłeś sypać do wszystkich. Przez takie incydenty ludzie wychodzą z serwera, co nie może mieć miejsca.
Jeśli ktoś w mojej obecności nazwie Cie podobnie i poczujesz się obrażony, zostanie on również pouczony,
może nawet ewentualnie zbanowany jeśli nie zmieni swego zachowania.
Pamiętaj.... Tu nie chodzi o słowa.....A o cel, kontekst w jakim zostały wypowiedziane. Z resztą ty dobrze o tym wiesz.
Myślę, że tym miłym akcentem powinniśmy zamknąć ten temat. Nui z resztą już się wypowiedział co o tym myśli...........

Offline czajnik

• Wyciszony
« Odpowiedź #10 dnia: 29 Czerwiec , 2011, 18:43:17 pm »
udajecie, że nie rozumiecie tego co piszę czy po prostu jesteście kompletnymi ignorantami ?
DLACZEGO KIEDY WOBEC MNIE UŻYTO KILKADZIESIĄT RAZY SŁOWA PAUA (poczułem się obrażony tak jak wiz) TO NIKT NIE UKARAŁ WINNYCH... BA ! NAWET ADMINI BRALI UDZIAŁ W ZABAWIE...
TERAZ JA POWIEDZIAŁEM JEDEN RAZ DO WIZA "ty pauo" I DOSTAJĘ BANA !
O CO KUŹW CHODZI ???
możecie mi to wytłumaczyć ? czy nadal nie widzicie sprawy ?
to nie ja zacząłem cały ten cyrk... ja tylko kontynuuję waszą linię obrony na pauę .. stosuję ją  do parówki fujary czy fleta... czy robię coś innego niż wy ? coś co zasługuje na karę ?
wielokrotnie nazywano mnie paua.. kilka razy idiota...  zgłaszałem delikwentów... nikt nie reagował... śmiech i dwiny..
teraz kiedy ja jestem na miejscu tych, którzy tak pięknie puszczali w eter pauy to jednak jaśnie pan nui widzi jakieś naruszenie regulaminu... BRAWO KUŹWA
WiZ twoi koledzy z grona adm. nazywali mnie paua czułem się obrażany ale jakoś nikt im nie walnął bana... nie rozumiem twojego bana - będziesz teraz jakoś tłumaczył kolegów ? że oni przecież robili to dla żartów, albo jakaś inna głupia śpiewka..
gdybym był twoim waflem jak mnie byś wytłumaczył ?

hipokryzja

Offline WiZ

• śmierdzą mu nogi
« Odpowiedź #11 dnia: 29 Czerwiec , 2011, 19:28:16 pm »
Nie będę nikogo tłumaczyć..........
Mówię Ci jakie jest moje stanowisko.
Dla mnie koniec tematu.
Nasza dalsza rozmowa nie ma sensu.

Offline Nuitari

• Administratorzy
  • Wypił browarów: 13
  • Brud/Czysty: +756/-354
  • xxx
« Odpowiedź #12 dnia: 29 Czerwiec , 2011, 21:36:59 pm »
@czajnik

w ogóle mnie nie interesuje ta skarga, dla mnie tego tematu nie ma i potraktuje go sobie jako offtop

1. Robisz syf na serwerze - podstawa do bana
2. InGame admin ma zawsze racje - nazwanie go "paua" po decyzji - idź na forum

nie będę z Toba bawił się co 3-4 miesiące w tą samą grę - kończymy zabawę w cod4 - Ty nie umiesz się dostosować i dobrze bawić

Perm i cya
Without warriors there can be no war