Tagi:

AutorWątek: Jan pawel II [skarga]  (Przeczytany 1295 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline czajnik

• śmierdzący zgnilizną brudas
  • Brud/Czysty: +390/-395
  • Żryjcie kopytka i kremówki !
  • Wyciszony
Jan pawel II [skarga]
« dnia: 30 Czerwiec , 2011, 01:09:17 am »
nick Jan Pawel II
czas 29.06.2011

dostałem od nuiego perma..
prosze o uzasadnienie
ale nie chodzi o jakieś głupie teksty typu "nadużywanie"  czy "użeranie się co 3-4 miesiące"
jakie są podstawy  perma ?

ban który mnie spitkał ostatnio był za "wiz ty pauo"
zostałem tak wielokrotnie nazwany i jakoś nuiemu nie było spieszno żeby ukarać kogokolwiek...

analogiczna sytuacja była w przypadku innego serwera..
na zaczepki "noob" odpowiadałem "twoja stara", potem okazało się, że powinienem zgłaszać graczy używających "noob"
teraz kiedy zgłaszałem osoby używające podobne słowa (paua, idiota) nie było żadnej reakcji, a jeszcze wypowiedzi osób, które powinny zareagować były drwinami...

nui..
w ogóle mnie nie interesuje ta skarga, dla mnie tego tematu nie ma i potraktuje go sobie jako offtop
co zatem odpowiesz na używanie przez innych graczy słowa paua wobec mnie ? czy to jest dozwolone ? czy może jakiś offtop ?
nie będę z Toba bawił się co 3-4 miesiące w tą samą grę - kończymy zabawę w cod4 - Ty nie umiesz się dostosować i dobrze bawić
acha... czyli zostałem ukarany za coś co mogłoby się wydarzyć... antycypacja ... podyktowana antypatią... nui.. jesteś żałosny
może od razu sobie też daj perma..  bo przecież za jakiś czas możesz naruszyć regulamin, kto wie ?

robię syf na serwerze ? jaki kuźwa syf ? nazywam innych tak jak nazywali mnie stali gracze.... czy ich tez ukarzesz ?

« Ostatnia zmiana: 30 Czerwiec , 2011, 07:45:57 am wysłana przez czajnik »
"wiciu i nuitari mogą mi lizać rowa, byłem najlepszym adminem na promodzie" (c) hipno

Offline Nuitari

• Administratorzy
  • śmierdzący zgnilizną brudas
  • Wypił browarów: 13
  • Brud/Czysty: +756/-354
  • xxx
Odp: Jan pawel II [skarga]
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Czerwiec , 2011, 09:03:33 am »
napisałem Ci, za co dostałeś bana

tej skargi dla mnie też nie ma

Without warriors there can be no war