Tagi:

AutorWątek: NUI bagatelizujesz  (Przeczytany 945 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline czajnik

• śmierdzący zgnilizną brudas
  • Brud/Czysty: +390/-395
  • Żryjcie kopytka i kremówki !
  • Wyciszony
NUI bagatelizujesz
« dnia: 08 Maj , 2011, 08:30:17 am »
odnośnie wątków :
http://g4g.pl/forum/bany-b142/(kandydat)-liam*pl/
http://g4g.pl/forum/bany-b142/komentarz-zamknietego-watku-nizej/

bagatelizujesz sprawę nutter...
pamiętasz jak byłem wyzywany od noobów za mój granatnik ? odpowiadałem wtedy "twoja stara" bo reakcji nie było żadnej ze strony administracji... a potem były pretensje, że nie zgłaszałem ... i co ? zachowałbyś się tak samo jak teraz...
albo regulamin obejmuje wszystkich , albo nie...
jak ci ktoś ukradnie wycieraczki z samochodu i go złapiesz to policja ci powie, że musi jeszcze trzy razy ukraść żeby go ukarać ?
"co za debil zamknął wątek ?" było pytaniem retorycznym i ironią na twoją reakcję....

"wiciu i nuitari mogą mi lizać rowa, byłem najlepszym adminem na promodzie" (c) hipno

Offline Nuitari

• Administratorzy
  • śmierdzący zgnilizną brudas
  • Wypił browarów: 13
  • Brud/Czysty: +756/-354
  • xxx
Odp: NUI bagatelizujesz
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Maj , 2011, 20:51:42 pm »
Masz ochotę podyskutować pisz na priv.

Gdybym był na serwerze to moją jedyną reakcją byłoby słowne upomnienie, jeżeli to nie przyniosło by skutku wtedy pewnie kick - więc sprawa prosta, w mojej ocenie nie zasługuje na bana.

Nie masz co porównywać swojej sytuacji do tej przedstawionej w tych tematach bo to są kompletnie różne sytuacje.
Masz prawo się nie zgodzić z moją decyzją, ale fakty nie wskazują na to co sugeruje autor zgłoszenia, czyli notoryczne "pokazy kultury" - więc w mojej ocenie za to POJEDYNCZE przewinienie maksem mógłby być warn, ale to przy wyjątkowo złym humorze i gdyby sprawa dotyczyła kogoś, kto takim tekstem komentuję często różne sytuacje.
Masz jeszcze jakieś wątpliwości - to Twoje prawo, tak samo jak adminów, którzy uważają inaczej, ale za takie coś jak bym zobaczył bana to byłby to ten z cyklu - omg, dupa, cycki. Kolega nie może wytrzymać przed złapaniem fraga i wali nady przed czasem - łamie zasady serwera, których Ty grając tubą nie łamałeś. Dla jasności to nie był jeden granat który trafił w 2 osoby, tylko dwa kolejne.

Pytanie kto zamknął jak i same zgłoszenie są raczej wyrazem frustracji autora a nie górnych lotów ironii  ;-)

Przykłady z życia (rzyci?) o policjantach sobie daruj - raz dostaniesz upomnienie, raz mandat - więc trochę słaby przykład.

Kończąc ten temat - nie widzę powtarzalności w działaniach kandydata do bana, co sugeruję autor wątku, nie widzę potrzeby dawania warna, o banie nie wspominając - więc dla mnie temat został wyczerpany.

Pozdrawiam
Without warriors there can be no war