Tagi:

AutorWątek: [SKARGA]gawron93  (Przeczytany 2594 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Thunder

• zeskrobuje brud z tyłka
  • Brud/Czysty: +12/-22
Odp: [SKARGA]gawron93
« Odpowiedź #15 dnia: 14 Lipiec , 2010, 14:38:24 pm »
spoko, zobacz mialem racje, ze KOREA wh :)

Offline ta22y.

• klei sie od brudu
  • Brud/Czysty: +39/-61
  • Tsukurimashou! Sate sate nani ga, dekiru ka na?
« Odpowiedź #16 dnia: 14 Lipiec , 2010, 15:05:38 pm »
Ej jak ja zobaczyłem demko tego "niewinnego" Rube'go to teraz siedzę, śmieję się i jestem cały w kale.

*kakale.  :evil:

KONIEC IMPERZY ADAMSEK - typ dostał już 8 bana za bluzgi. Gdybyś w ogóle przeczytał poradnik @ i co się robi z 8 banem to byś wiedział za co dostał perma...

Blanco - Perm za czity, był jakiś bug z HLTV (nawet zgłoszony, przeze mnie tutaj) i nie dodawało demek. Wtedy razem z Petol'em daliśmy po banie za czity. -.- Były na 100% zresztą nikt się nawet nie odezwał...

Rem!kos. - Jedyny, którego demka nie mogę znaleźć z wczoraj.  :/ Jakby mi ktoś pomógł to byłbym wdzięczny... Ale jestem pewien na 99%, że miał haxy... Ja nie chcę banować jak ktoś mnie ubije 2 razy więcej niż trzeba. To Padre po każdym kto go zabije pisze ,,On chyba coś ma".

,,A przy okazji dowiedziałem się paru innych rzeczy, a mianowicie ja zostałbym równie niesprawiedliwie zbanowany(Permanentny), ale na szczęście uratowało mnie to, iż zostałem adminem..." Wiesz co... Zbanować to miałem Cię ochotę jak się bawiłeś Amx'em. -.- Bo byłem na skraju załamania nerwowego. Wszystkie Twoje zarzuty są wyssane z palucha. Tak samo te o czity jak i ten o mój wiek.

,,wyjawić Wam prawdę na oczy, której Wy nie chcieliście znać lub została zatajona przed Wami." Czy Ty skończyłeś człowieku podstawówkę?  :galy:

P.S:
Ja tylko poinformowałem ludzi, że robisz coś źle, kwasów nie chciałem, ale skoro Ty zaczynasz robić takie scenki... Ja nie będę dawał po sobie jeździć i nie będę na to patrzał.

P.S2:
Chciałbym, żeby DNL mi napisał (na priv lub tu) jak ocenia moją pracę do tej pory... Jest to dla mnie bardzo ważne, już wcześniej chciałem go o to poprosić ale nie miałem odwagi... W takiej sytuacji jestem zmuszony zaczerpnąć opinii o mnie samym od H@.
« Ostatnia zmiana: 14 Lipiec , 2010, 16:16:54 pm wysłana przez ta22y. »

Offline gawron93

• czysty jak zad źrebaka
  • *
  • Brud/Czysty: +0/-0
« Odpowiedź #17 dnia: 14 Lipiec , 2010, 15:12:34 pm »
Dla mnie to jest trochę śmieszne no ale nic zobaczcie inne dema jak gram jeżeli jest taka możliwość bo to się robi nurtujące skoro się o to staram żebyście mnie obandowali to chyba logiczne że mi zależy na grze na serwach inea i nie haxowałem!  :-/ ale wmówić komuś coś nie problem.

Offline Warerider

• Warerider
  • klei sie od brudu
  • Wypił browarów: 5
  • Brud/Czysty: +43/-12
« Odpowiedź #18 dnia: 14 Lipiec , 2010, 15:44:50 pm »
Chyba nasi admini sie nie lubią :D

Offline ta22y.

• klei sie od brudu
« Odpowiedź #19 dnia: 14 Lipiec , 2010, 15:46:12 pm »
Czasy:

5:50 - 6:00 <-- Dobrze, że swojego puścił przodem patrząc już na balkon...

6:20 <-- Eeee... Skąd on wiedział, że ten typ siedzi za ścianą?

9:37 <-- Szybko o przyuważył. Oglądałem to na 1/4 i praktycznie nic tam nie widać.

10:15 <-- Skok na okno i ups! Akurat kiedy wyszedł przeciwnik.

Może i się mylę, nie mam takiego doświadczenia jak wy ale dla mnie ten chłopok coś ma... Jeśli się pomyliłem a to co wskazałem z Thunderem nie wystarcza to bardzo przepraszam za pomyłkę...

Offline Padre69

• klei sie od brudu
  • Brud/Czysty: +23/-5
« Odpowiedź #20 dnia: 14 Lipiec , 2010, 15:48:00 pm »
ta22yy. Tak miałeś rację co do banów ale nie jesteś skrupulatny, ponieważ zbanowałeś dwóch w tych dniach i nie wkleiłeś dema:09 Lipiec , 2010, 00:52:40 , 07 Lipiec , 2010, 17:49:27 .
Ale mniejsza o to zrobiłem z siebie idiote ale tylko dlatego, aby dać tobie satysfakcje i abyś przestał zwracać na mnie uwage.
A co do bawienia się amxem to mylisz się, nie bawiłem się, tylko testowałem go dla własnej wiedzy(a ja testuje tylko raz i później wiem co i jak), bo kiedyś jak miałem admina to musiałem wszystkie komendy wpisywać do konsoli i dlatego testowałem.
Jeżeli byłeś na mnie negatywnie nastawiony tylko z powodu tego amx to przepraszam za moją skrupulatność.
Chyba wszystko jest już jasne, jak już wspomniałeś o H@ to niech też zdecyduje czy mam zrzec się admina, jeśli tak to jeszcze na twoją korzyść ta22yy. przestane grać na tym serwerze.

Pozdrawiam serdecznie

PS: A dzięki mnie i ta22yy. forum się trochę rozruszało : )
« Ostatnia zmiana: 14 Lipiec , 2010, 15:53:31 pm wysłana przez Padre69 »

Offline ta22y.

• klei sie od brudu
« Odpowiedź #21 dnia: 14 Lipiec , 2010, 16:14:05 pm »
Ehh... Ja o nic takiego nie prosiłem... Czy Ty rozumiesz, że ja nie byłem negatywnie nastawiony i nie jestem?  :facepalm: Kiedy Ty w końcu zaczniesz czytać co ja piszę? Łeb mnie bolał zresztą tak jak teraz, dlatego trochę "naskoczyłem"... Z niczego nie będziesz się zrzekał tylko po prostu nie najeżdżaj na nikogo jeśli zwróci Ci uwagę, przyjmij na klatę krytykę... Ja długo oglądam zanim zbanuję bo jestem w tym nie najlepszy... Ale jak widzę takie perełki jak głowy z awp bez zooma przez całą długość mapy to mam ich zostawiać w spokoju?

Przyjmij zaproszenie na Steam ode mnie a nie pierdziel głupot.  :|

P.S:
Jakiś jeszcze @ obejrzał to demko?

Offline Padre69

• klei sie od brudu
  • Brud/Czysty: +23/-5
« Odpowiedź #22 dnia: 14 Lipiec , 2010, 16:45:43 pm »
pu...
jesteś zbyt hojny.
Ale jak widzę takie perełki jak głowy z awp bez zooma przez całą długość mapy to mam ich zostawiać w spokoju?
oczywiście że coś im się należy.

Offline Żniwiarz

• klei sie od brudu
  • Brud/Czysty: +23/-35
« Odpowiedź #23 dnia: 14 Lipiec , 2010, 16:50:42 pm »
TEN TEMAT TO KOPALNIA BEKI  :lol: :lol: :lol:

Offline pijany?

• Brud/Czysty: +59/-26
  • kung fu szał
« Odpowiedź #24 dnia: 14 Lipiec , 2010, 22:43:04 pm »
Odbanowany!

Czasy rozpisane są czyste.

Gawron sorry za to nieporozumienie. Zapraszam na serwer.

Co do banowania 99% to chyba nie muszę mówić. Coraz częściej piszę przeprosiny za permbany bo komuś się "wydawało". Proszę was adminowie żeby banowac perfidnych typów a całą reszte hajtów ewentualnie dawać na forum. Widzę że typ ma solidny movement, mam słabe doświadczenie z czitami to nie ruszam gościa żeby burdelu nie narobić.

Sprawa nr 2 to dość że gracz być czysty to jeszcze jakieś porachunki w tym temacie. Osobne wątki zakładać. Wstyd na cały świat.

Aha i nie zrzekać sie admina tak od razu bo początki wiadomo że są trudne. Ta22y i Padre załatwcie sprawe na tym privie albo po prostu się ignorujcie tak żebyśmy nie musieli na to patrzeć.

« Ostatnia zmiana: 14 Lipiec , 2010, 22:46:07 pm wysłana przez pijany? »

Offline proto

• Brud/Czysty: +35/-267
« Odpowiedź #25 dnia: 15 Lipiec , 2010, 00:45:58 am »
Przybijcie sobie piątke chlopaki :)

Offline gawron93

• czysty jak zad źrebaka
  • *
  • Brud/Czysty: +0/-0
« Odpowiedź #26 dnia: 15 Lipiec , 2010, 13:00:22 pm »
Pijany wielkie dzięki i szacunek za porządne przeanalizowanie sprawy ! :) jeszcze raz wielkie Dzięki i POZDRAWIAM.

Post scalony : 15 Lipiec , 2010, 13:02:51 pm
tylko ze nadal mam bana heh  wiec nie wiem ; ) bo nie mogę się połączyć z servem
« Ostatnia zmiana: 15 Lipiec , 2010, 13:02:51 pm wysłana przez gawron93 »

Offline DNL

• Global Moderator
  • śmierdzący zgnilizną brudas
  • Brud/Czysty: +815/-573
« Odpowiedź #27 dnia: 15 Lipiec , 2010, 13:34:02 pm »
pijany zapomniał odbanować widzę.

Poprawione, możesz grać. HF  :)
DNL # ELEGANCKO.

Żniwiarz: najlpeszy jest CS:1.6, serwer inea ffa i dnl jako h@

Offline gawron93