Tagi:

AutorWątek: Panel Web - log komend admina  (Przeczytany 2557 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nawiedzony

• śmierdzący zgnilizną brudas
  • Wypił browarów: 21
  • Brud/Czysty: +327/-67
  • out of the game
    • nieklan Wolf Pack
Panel Web - log komend admina
« dnia: 09 Wrzesień , 2010, 17:27:49 pm »
Czy możliwe (i niezbyt kłopotliwe) byłoby dodanie w web panelu logu komend wydawanych online? (warnów, kicków itp), tzn loguję się do panelu i mam możliwośc obejżenia TYLKO swojej działalności z ostatnich godzin,dni, miesiąca itp (niepotrzebne skreślić ;) ). Cóż by to dało? Ano jak dam komuś warna online to już nie muszę robic screenów, notatek etc, bo log pokazywałby tylko komendy, które wydałem, nie tak jak teraz, gdzie trzeba wejść na konkretny nick.

Offline butcher72

• klei sie od brudu
  • Brud/Czysty: +270/-99
  • Obserwowany
Odp: Panel Web - log komend admina
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Wrzesień , 2010, 23:53:22 pm »
taaa ja to widzialem wlasnie w swoich logach.. tyle ze pomieszane z moimi textami z czatu ale zaznaczone badz na zolto badz na niebiesko wiec bylo widoczne.

Offline Nawiedzony

• out of the game
    • nieklan Wolf Pack
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Wrzesień , 2010, 00:53:20 am »
domyślam się, ale skoro chat jest taki "exclusive" to dobrze by było mieć chociaż to, i bez mieszania

Offline bander

• śmierdzą mu nogi
  • Brud/Czysty: +6/-7
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Wrzesień , 2010, 06:22:27 am »
no właśnie podgląd do historii własnego czata, godne byłoby to...

Offline Wsza

• zeskrobuje brud z tyłka
  • Brud/Czysty: +67/-97
  • Moderowany
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Wrzesień , 2010, 12:41:41 pm »
Kiedyś starczyło wyszukać playera i miało się wszystko, historię czata i komend ( zaznaczone na kolorowo, żółty-> komendy kick, ban niebieski say, time itp), ale życie admina zostało nieco utrudnione od czasu tego tematu http://g4g.pl/forum/admini-163/baddaimon-i-spolka-czyli-jak-to-sie-adminuje-nie-grajac/
Teraz znowu uszczuplono panel co poniektórym.  Róbcie swoje zamiast srać do własnej piaskownicy ( Pozdro Paka i spółka) to zamiast uszczuplać panel wiciu odda go nam znowu do użytku w pierwotnej formie. Adminujcie po to by wam i innym grało się przyjemnie, nie szukajcie kicków banów na siłę i nie róbcie sobie z adminowania problemów, lepiej od razu oddać flagi. Ja nie robię screenów jak kogoś wywalam za bluzgi omijanie bota czy cokolwiek co znajdziecie w logach, szkoda na to czasu. Butcher trzaska screeny seryjnie, nie wiem może lubi, według mnie jest to niepotrzebne bo wsio jest w logach, a jak się znajdzie jakaś pałka co nie wie za co została wyrzucona, to mimo iż logów cytować nie wolno, to wiem że wiciu ma wsio jak na talerzu więc nie ma się czym przejmować, nie moja/wasza wina że koles ma problemy z pamięcią krótkoterminową. A jak już musicie mieć historię waszych działań, to se kupcie zeszyt i długopis i wpisujcie sobie co komu daliście i za co, sposób krótszy niż przeglądanie logów :P

Offline Nawiedzony

• out of the game
    • nieklan Wolf Pack
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Wrzesień , 2010, 12:52:43 pm »
tak Wsza a ty sprzedaj kompa, i co tam masz, kup se świeczkę, słomę , kury i idź się bawić, tak też da się żyć, tylko po co  :facepalm:

Offline Wsza

• Moderowany
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Wrzesień , 2010, 12:56:06 pm »
bo niektórzy se nie radzą jak mają za dużo bajerów. Palma odbija im czy coś?

Offline Nawiedzony

• out of the game
    • nieklan Wolf Pack
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Wrzesień , 2010, 13:00:57 pm »
bo niektórzy se nie radzą jak mają za dużo bajerów. Palma odbija im czy coś?
Hmm czy ty w ogóle zwróciłeś uwagę jak tu funkcjonuje system adminów? masz coś takiego jak lvl nie? No to zwróć na to uwagę. To o czym piszę powinno być dostępne dla tych na niższym levelu jak mój i tyle, a chat psu na budę mi potrzebny, w tym o czym piszę będę widział tylko wydane komendy, jasno i czysto bez zbędnych pierdół, a jak ktoś na 4 będzie miał chat i go to bawi to i dobrze

Offline Wsza

• Moderowany
« Odpowiedź #8 dnia: 10 Wrzesień , 2010, 13:03:06 pm »
czytaj ze zrozumieniem. Było dostępne, ale zostało usunięte z mniej lub bardziej ważnych powodów. Podziękuj kolegom.

Offline wiciu

• Administrator
  • Wypił browarów: 36
  • Brud/Czysty: +980/-661
  • Admin
    • G4G -> Gracze dla graczy
« Odpowiedź #9 dnia: 10 Wrzesień , 2010, 13:15:23 pm »
To zgłoszenie jest warte rozpatrzenia. Ale.. są 2 kwestie.

1) Panel jest rozpowrzechniany jako open source. Zatem koledzy do dzieła. Zróbcie to, a ja spokojnie to zaimplementuję. Na pewno sporo z was zna PHP by taką małą zmianę zrobić. To naprawdę prosta aplikacja ten panel. Prosty selekt z jednym warunkiem i echo na ekran.
2) To co napisał Wsza jest całkowitą prawdą. Trochę to przykre że młody facet musi pouczać starych baranów jak mają się bawić z maupkami.  Zły i Wsza nadal mają dostęp do levelu 3. I jakoś nie zauważyłem aby się napinali czy też żeby im piana leciała z paszczy tak jak to się dzieje w przypadku "dialogów" buczera i PAKI.  Ale może dlatego że oni już tu nieco siedzą i mają stosowny dystans do całości. 

Offline PAKA.S.A

• klei sie od brudu
  • Brud/Czysty: +56/-16
« Odpowiedź #10 dnia: 10 Wrzesień , 2010, 15:59:02 pm »
Prawda jest taka,że mnie panel guardiana jest zbędny i sam wiesz wiciu ile razy się tam logowałem.
Wystarczy mi adminka on game a ostatnia wymiana dialogów z buczerem obyła się bez wykorzystania panelu. :-)
Jedyne na co zwracam uwage przy sprawdzaniu kogoś to historia przewinień i ilość konektów.
Bany z panelu dałem 2...słownie dwa, a co robię on game pamiętam doskonale bez zapisywania na kartce czy też
robienia skreenów.

Offline bander

• śmierdzą mu nogi
  • Brud/Czysty: +6/-7
« Odpowiedź #11 dnia: 10 Wrzesień , 2010, 16:21:03 pm »
A jak już musicie mieć historię waszych działań, to se kupcie zeszyt i długopis i wpisujcie sobie co komu daliście i za co, sposób krótszy niż przeglądanie logów :P

rozumiem, że to było do mnie !

I kto tutaj sra do własnej piaskownicy szczylu zasmarkany  :fuckyou: wazelina uszami ci wypływa . Co do adminowania to pamiętam ,że to ty właśnie wchodzisz na server tylko po to żeby pokazać kto tam rządzi . W sumie nie ma się co dziwić wazelina+chore amibicje =zryty łeb

Offline wiciu

• Administrator
  • Admin
« Odpowiedź #12 dnia: 10 Wrzesień , 2010, 16:44:42 pm »
Bander ale z ciebie jest jednak niezły muotek :)
Poważnie.
Do wora tego typa.

Offline wiciu

• Administrator
  • Admin
« Odpowiedź #13 dnia: 11 Wrzesień , 2010, 20:31:21 pm »
Nie doczekałem się niczego konstruktywnego z waszej strony na moją propozycję.
Zresztą.. skłamałbym gdybym się faktycznie czegoś oczekiwał.
Dodałem tę opcję. Macie wgląd we własne teksty na serwerze w tym komendy adminowe na serwerze.