Tagi: jguardian 

AutorWątek: Grafik - layot dla web panelu jGuardiana ?  (Przeczytany 1300 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wiciu

• Administrator
  • śmierdzący zgnilizną brudas
  • Wypił browarów: 35
  • Brud/Czysty: +980/-661
  • Admin
    • G4G -> Gracze dla graczy
Grafik - layot dla web panelu jGuardiana ?
« dnia: 13 Styczeń , 2012, 19:16:15 pm »
Hmmm
Okazuje się że jGuardian jest stabilny jak skała. Działa na zasadzie "odpal i zapomnij". W chwili obecnej działa na serwerze G4G TDM 6. Uruchomiony został zdalnie, na archaicznym serwerze z systemem linuks - (edora core 7 ? - nie pamiętam dokładnie)  Albo może jeszcze starszym. Proces zabiera 1% procesora serwera. Jakieś śladowe ilości pamięci RAM.  Żadnych wyjątków, żadnych zwiech, od tygodni. Po prostu działa stabilnie. Aplikacja napisana w javie działa na pewno lepiej niż Minecraft który zabija maszyny. Tutaj nie ma ucieczek pamięci. Anubis odwalił kawal dobrej roboty.

Do obsługi programu potrzebny jest web front. Właśnie go piszę .. zaawansowanie frontu oceniam na 70%.  Generalnie pozostało czyste klepanie.  To oznacza że mam zamiar skończyć we wtorek bądź środę.
Wygląda surowo:

Nie jestem grafikiem i nie mam zamiaru bawić się w web design.
Jest ktoś chętny  by dorobić jakiś obrazek na nagłówek aplikacji ( to to zielone pole)?    A może i pozostałe elementy graficzne. (jakieś cienie, gradienty itp)
Strona jest skalowalna w zależności od rozmiaru okna. Szerokośc minimalna to 900px;

Od razu mówię.. za to nie będzie kasy. Za przysłowiowe dzięki.
Od razu mówię że tam pojawi się przycisk donate
Od razu mówię INEA nie ma nic wspólnego z jGuardianem. To projekt Anubisa i mój jako graczy.  Soft będzie udostępniony za darmo dla wszystkich. To nie jest projekt komercyjny.

Jeśli chcesz być "suawny" albo kreatywny i chcesz coś zrobić dla społeczności  :D daj cynka.. na PM. 

jGuardian potrzebuje waszego wsparcia. 
« Ostatnia zmiana: 13 Styczeń , 2012, 19:23:16 pm wysłana przez wiciu »

Offline wiciu

• Administrator
  • śmierdzący zgnilizną brudas
  • Wypił browarów: 35
  • Brud/Czysty: +980/-661
  • Admin
    • G4G -> Gracze dla graczy
Odp: Grafik - layot dla web panelu jGuardiana ?
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Styczeń , 2012, 22:40:39 pm »
Dzięki dla Lucas7 Arta za chęci.
Reszta   :olewam:
Poradziłem sobie sam.