Tagi:

AutorWątek: Liga Serwerów CS 1.6 - vol. 2  (Przeczytany 13182 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pijany?

• zeskrobuje brud z tyłka
  • Brud/Czysty: +59/-26
  • kung fu szał
Odp: Liga Serwerów CS 1.6 - vol. 2
« Odpowiedź #135 dnia: 01 Grudzień , 2009, 20:45:14 pm »
Panowie to będziemy grać o 3 miejsce z SN czy nie?
Osobiście jestem za tym aby automatycznie wziąć trzecie miejsce a SN potraktować tak jak na to zasługuje. Według mnie wykluczenie powinno być jedynym rozwiązaniem ale jako, że drużyna SN zostaje dopuszczona do meczu z nami to już nic nie zrobię! Nie jestem w tej sytuacji złośliwy w stosunku do nich tylko po prostu kieruję się ogólnie pojętymi zasadami a propos cziterów i sytuacji ich drużyn.
Według mnie SN powinno się od razu pokajać i wycofać z turnieju.

Offline szkopek

• czysty jak zad źrebaka
  • *
  • Brud/Czysty: +1/-0
« Odpowiedź #136 dnia: 01 Grudzień , 2009, 20:45:41 pm »
hehe sie porobilo :D

To chcecie z nami grac ten mecz o 3 miejsce? :>

EDIT

pijoku :> my od razu poddalismy sie karze :) ale organizatorzy na poczatku dali nam szanse :) Teraz zmienili decyzje i nie placzemy z tego powodu :) Gracie o te 3 mj? :P

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=PVyegFq9IFI" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=PVyegFq9IFI</a>

KUPIŁEM CZARNY CIĄGNIK !! :D :D
« Ostatnia zmiana: 01 Grudzień , 2009, 20:48:15 pm wysłana przez szkopek »

Offline pijany?

• zeskrobuje brud z tyłka
  • Brud/Czysty: +59/-26
  • kung fu szał
« Odpowiedź #137 dnia: 01 Grudzień , 2009, 21:00:58 pm »
Powiem niegrzecznie, że w tym wypadku organizator mnie nie interesuje. Przedstawię ci jakbym sobie wyobrażał sytuacje gdyby któryś z naszych wysłał takiego screen'a. Chciałbym aby DNL napisał mega długie wyczerpujące przeprosiny pod którymi podpisaliby się H@'i Cs 1.6 G4G i wraz z dostarczeniem przeprosin wycofałby drużynę z turnieju. Sprawa ta przyniosłaby lepszy skutek niż to co się teraz porobiło. Porobiło się wiele a SN stracił myślę najwięcej taką postawą. Dla przykładu powiem, że u mnie podziw przerodził się w niechęć do SN, nawet nie sama sprawa czitera (bo kto mógłby pomyśleć) zadecydowała ale wasza postawa na forum Tawerny.  

Offline FeXXer

• Kiszony Ogór
  • klei sie od brudu
  • Wypił browarów: 2
  • Brud/Czysty: +19/-20
  • Ułożony gracz
    • G4G
« Odpowiedź #138 dnia: 01 Grudzień , 2009, 21:10:10 pm »
Paranoja jednym słowem. Skoro w ekipie był czitek to niestety nie ma przebacz. W tym wypadku cała drużyna powinna zostać zdyskwalifikowana. Mimo, że to jest 1 osoba, ale skład wybiera się z ludzi godnych zaufania i odpowiedzialność bierze kapitan, który skład wybiera. W końcu to są "jego" gracze :P Pozdro

Offline Pomyslowy Dobromir

• śmierdzą mu nogi
  • Brud/Czysty: +2/-0
« Odpowiedź #139 dnia: 01 Grudzień , 2009, 22:07:13 pm »
Hmmm Rutex się wycofał i w meczu finałowym będzie grać Lukman vs zwycięzca meczu o 3cie miejsce. Jaka decyzja ?
« Ostatnia zmiana: 01 Grudzień , 2009, 22:13:43 pm wysłana przez Pomyslowy Dobromir »

Offline Hellwi

• radykał
  • śmierdzący zgnilizną brudas
  • Brud/Czysty: +200/-345
  • władca ciemności
« Odpowiedź #140 dnia: 01 Grudzień , 2009, 22:12:00 pm »
Skoro Rutex zrezygnował może my też powinniśmy
Server INEA, kiedyś szerzej znany jako słynna, skillowa wylęgarnia talentów czyli ICP

"ja nie jestem hackerem screenshots są na Galeri"

Offline LTK

• delikatnie przybrudzony
  • **
  • Brud/Czysty: +2/-6
« Odpowiedź #141 dnia: 01 Grudzień , 2009, 22:30:00 pm »
niezly burdel  :facepalm:

Offline spz

• Brud/Czysty: +154/-64
« Odpowiedź #142 dnia: 01 Grudzień , 2009, 22:54:41 pm »
podzielam zdanie pijanego. tez sie dziwie ze SN od razu nie zrezygnowal..
nie przemawia do mnie rowniez zdanie owi'ego - w tym regulaminie bylo wiecej niesprecyzowanych spraw niz tych ustalonych czarno na bialym.. dlatego uwazam ze jako organizatorzy powinni stanac na wysokosci zadania i po prostu powiedziec NIE takim wybrykom.
jako reprezentant G4G, nie chce juz brac udzialu w tej farsie
ale.. decyzja nalezy do DNL'a
« Ostatnia zmiana: 01 Grudzień , 2009, 22:56:14 pm wysłana przez spz »

Offline Hellwi

• radykał
  • Brud/Czysty: +200/-345
  • władca ciemności
« Odpowiedź #143 dnia: 01 Grudzień , 2009, 23:02:51 pm »
Z poprzednim czitem też się pieprzyli, nie maja cojones tam czy co?  gdyby nie Czuk? koleś by dalej grał. Imo należy złożyć gratki Lukmanowi za zwycięstwo i powiedzieć do widzenia.
Server INEA, kiedyś szerzej znany jako słynna, skillowa wylęgarnia talentów czyli ICP

"ja nie jestem hackerem screenshots są na Galeri"

Offline spz

« Odpowiedź #144 dnia: 01 Grudzień , 2009, 23:10:24 pm »
jedyne czego zaluje, to ze rozpieprzyl im sie przez ten caly shit turniej - turniej nie bez wad, ale na pewno dobry. bledy wynikaly z braku ich doswiadczenia, a nie z odwalania fuszerki. co jak co, ale tawerna przylozyla sie w organizacji tego eventu... szkoda

Offline Kacperek

• klei sie od brudu
  • Brud/Czysty: +15/-22
  • aka h4jci0r
« Odpowiedź #145 dnia: 01 Grudzień , 2009, 23:16:00 pm »
podzielam zdanie pijanego. tez sie dziwie ze SN od razu nie zrezygnowal..
nie przemawia do mnie rowniez zdanie owi'ego - w tym regulaminie bylo wiecej niesprecyzowanych spraw niz tych ustalonych czarno na bialym.. dlatego uwazam ze jako organizatorzy powinni stanac na wysokosci zadania i po prostu powiedziec NIE takim wybrykom.
jako reprezentant G4G, nie chce juz brac udzialu w tej farsie
ale.. decyzja nalezy do DNL'a

Z poprzednim czitem też się pieprzyli, nie maja cojones tam czy co?  gdyby nie Czuk? koleś by dalej grał. Imo należy złożyć gratki Lukmanowi za zwycięstwo i powiedzieć do widzenia.

Popieram was w 100%, jak dla mnie to wszystko jest smieszne, Tawerna sama sobie stawila wysoko poprzeczke i mozna bylo sie spodziewac takiego obrotu akcji, ale nie jest to do konca ich wina. :< Powinno byc stanowcze NIE! dla cziterow, jak dla mnie natychmiastowy ban na serverze w ktorego barwach wystepowal cziter, jak nie wszystkich bioracych udzial w lidze serverach + druzyna out. Wedlug mnie nie ma sensu tego kontynuowac, ale jak spz mowil decyzja nalezy do DNL'a, tyle ode mnie.

Offline spz

« Odpowiedź #146 dnia: 01 Grudzień , 2009, 23:20:30 pm »
jeszcze jedna mnie naszla. jedyny mecz jaki moglbym rozegrac w tym turnieju, to mecz z rutex'em o 2 miejsce :X
bo:
z SN nie bo nie (patrz wyzej)
Z lukmanem przegralismy, bo po  prostu byli lepsi i jakos nie specjalnie widze mozliwosc aby z nimi tak szybko cos ugrac
..
natomiast z rutexem, hmm, to juz inna bajka :X po prostu chicialbym wziac odwet za porazke w grupie :x
ale nic straconego, jak nie w ramach ligi, to w jakims freestyle spotkaniu sie z nimi zmierzymy :)

Offline szkopek

• czysty jak zad źrebaka
  • *
  • Brud/Czysty: +1/-0
« Odpowiedź #147 dnia: 02 Grudzień , 2009, 00:21:42 am »
Z tego co sie dowiedzialem to Rutex zagra finał. My sie wycofamy jako zespol ktory zlamal regulamin :)
Nie chcemy abysmy byli postrzegani jako serwer, ktory zepsol lige :)
jest to informacja nieoficjalna:)

Pragne wszystkich przeprosic i spotkamy sie w nastepnej edycji!

Peace:)

A my z Lukmanem zagramy sobie taki Finał2 i ocenimy kto jest silniejszy :P

Offline KOKS

• delikatnie przybrudzony
  • **
  • Brud/Czysty: +3/-0
« Odpowiedź #148 dnia: 02 Grudzień , 2009, 17:42:01 pm »
Mysle, ze to jest najlepsze rozwiązanie i wszyscy powinni byc usatysfakcjonowani takim zakończeniem tej sytuacji. Szkoda tylko ze nie bedzie meczu o 3 miejsce  :029: