Tagi:

AutorWątek: WAT LAN PARTY 2011  (Przeczytany 5654 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline labamba

• delikatnie przybrudzony
  • **
  • Brud/Czysty: +5/-0
    • Status GG
    • labamba
Odp: WAT LAN PARTY 2011
« Odpowiedź #15 dnia: 02 Styczeń , 2011, 12:41:25 pm »
"Indiego" miał na celu znaleźć chętne osoby do sklejki na lana, więc osoba myśląca i chętna wziąć udział w tego typu imprezie napisze do niego na priv lub zostawi namiar w temacie. Faktycznie mógł podać link do strony.
Więc nie wiem po co zbędne komentarze typu "Czajnik"

Offline czajnik

• śmierdzący zgnilizną brudas
  • Brud/Czysty: +390/-395
  • Żryjcie kopytka i kremówki !
  • Wyciszony
« Odpowiedź #16 dnia: 02 Styczeń , 2011, 12:43:19 pm »
obraziłem kogoś moim opisem party ?
jeśli ktoś uważa, że sarkazm jest dla niego zniewagą to powinien chyba dać sobie na wstrzymanie... bez sarkazmu życie jest nudne... a tym bardziej życie tych, którzy połknęli kij od szczotki

labamba - mój pierwszy post miał podziałać motywująco na autora (tym bardziej, że zadałem w nim kilka pytań, które adresat olał)... a to, że opisałem własną wersję eventu to nie upoważnia nikogo do nazywania tego zadymą...
demonizowanie pończoch stawia was na równi z moherowymi beretami... a szkoda...

« Ostatnia zmiana: 02 Styczeń , 2011, 12:47:47 pm wysłana przez czajnik »
"wiciu i nuitari mogą mi lizać rowa, byłem najlepszym adminem na promodzie" (c) hipno

Online Radier

• Moderator
  • Wypił browarów: 16
  • Brud/Czysty: +335/-191
  • K@R@
« Odpowiedź #17 dnia: 02 Styczeń , 2011, 12:49:03 pm »
czajnik ma rację

Offline puszapek

• klei sie od brudu
  • Brud/Czysty: +25/-15
    • Status GG
« Odpowiedź #18 dnia: 02 Styczeń , 2011, 12:52:54 pm »
nie rozstrzygajmy kto ma racje bo temat jest o czyms innym.
czekajmy na chetnych.

Offline czajnik

• Wyciszony
« Odpowiedź #19 dnia: 02 Styczeń , 2011, 13:03:03 pm »
radier tu nie rozchodzi się o rację... nie jesteśmy w sejmie...
zadałem kilka pytań dodałem ironiczny opis eventu, po czym autor stwierdził, żebym się nie udzielał w temacie...  bo co ? bo on mi zabroni ? kim on kuźwa jest ? cesarzem ? królem laponii ? prezesuniem ?
nawet nie potrafi podać podstawowych informacji na temat wydarzenia, którym podobno się interesuje....
 :facepalm:
racji nie ma nikt...
chodzi o reakcję a nie o rację...
"wiciu i nuitari mogą mi lizać rowa, byłem najlepszym adminem na promodzie" (c) hipno

Offline SuCza

• zeskrobuje brud z tyłka
  • Brud/Czysty: +46/-172
    • http://staty.g4g.pl/sig.php?player_id=99427&background=1
« Odpowiedź #20 dnia: 02 Styczeń , 2011, 13:22:09 pm »
radier tu nie rozchodzi się o rację... nie jesteśmy w sejmie...
zadałem kilka pytań dodałem ironiczny opis eventu, po czym autor stwierdził, żebym się nie udzielał w temacie...  bo co ? bo on mi zabroni ? kim on kuźwa jest ? cesarzem ? królem laponii ? prezesuniem ?
nawet nie potrafi podać podstawowych informacji na temat wydarzenia, którym podobno się interesuje....
 :facepalm:
racji nie ma nikt...
chodzi o reakcję a nie o rację...

Nie chce walić off topa ale trochę nie rozumiem czemu się napinasz ? Wystarczyło napisać podaj link adres itp. Bez zbędnych aluzji itd. ?

TROLL

Dla mnie to właśnie robisz ... Proszę Cię tylko nie komentuj tego tylko przemyśl. Zrozumiałeś jak to ujełeś wcześniej " sarkazm ?"
« Ostatnia zmiana: 02 Styczeń , 2011, 13:39:10 pm wysłana przez SuCza »

Offline czajnik

• Wyciszony
« Odpowiedź #21 dnia: 02 Styczeń , 2011, 13:39:14 pm »
czy widzisz w moim pierwszym poście napinkę ? zbędną aluzję ?
masz wikipedię:
Aluzja (łac. allusio) - w literaturze i retoryce: nawiązanie do czegoś, kogoś; przywołanie nie wprost danej sprawy, z reguły łatwe do rozszyfrowania przez odbiorcę wypowiedzi

łatwa do rozszyforwania aluzja okazała się trudną zagadką interpretowaną jako atak na własną osobę...
aluzja ma wywołać skojarzenia z daną sprawą sytuacją osobą rzeczą... dla ludzi o niskiej inteligencji emocjonalnej jednak to zbyt dużo.... może biorą dosłownie pończochy... może gorzką herbatę... trudno powiedzieć...
a propos czepiania się - "ująłeś" a nie "ujęłeś"
i jeszcze coś.... mylenie trollowania z ironizowaniem stawia cię na równi z tymi, którzy pończochy uważają za zadymę... sorry ale tak właśnie jest

Offline indigo

• **
  • Brud/Czysty: +9/-1
« Odpowiedź #22 dnia: 02 Styczeń , 2011, 21:47:32 pm »
Ale robi się zabawa, jeden czajnik o nicku "czajnik" wystarcza, a czemu:

Twoje pytanie z 2 postu czajnik:
więcej info proszę
1. to jest lan party dla tetrisa ? dla koda ? dla sapera ?\
2. jak chcesz coś zreklamować to chociaż daj jakis link...
3. gdzie ? 4. kiedy ? 5. po co ? 6. jakie nagrody ?

A teraz dla ułatwienia ponumerowałem odpowiedzi w pierwszym poście (specjalnie dla ciebie)
Linków nie podałem bo nie reklamuje imprezy tylko szukam chcętnych (2)

Witam,
21 stycznia, piątek(4) rusza WAT LAN PARTY.
Taka impreza to dużo zabawy niezależnie od wyniku, a jeśli są zwycięstwa radość jest podwójna.
Szukam osób z Warszawy(3), okolic, bądź mogących przyjechać do stworzenia drużyny CS 1.6(1) i wystartowaniu w rywalizacji.

Zabawa zaczyna się w piątek o 18 i prawdopodobnie potrwa całą noc.
Koszt dla gracza to jedynie 20zł i choć nie ma co liczyć na nagrody(6) warto zainwestować dla samej zabawy(5).

Dlatego uważam cię delikatnie mówiąc za ignoranta, który nie wnosi nic od siebie.
Zanim odpiszesz przeczytaj ze 3 razy post bo znowu przeoczysz jakieś treści.

Offline czajnik

• Wyciszony
« Odpowiedź #23 dnia: 02 Styczeń , 2011, 22:15:56 pm »
sorry ale lan party niekoniecznie musi oznaczać imprezy dedykowanej tylko jednej grze
nie musisz podawać linka, ale warto chociaż pobawić się w copy-insert jesli chodzi o główne info na temat wydarzenia
szukasz osób z warszawy... fajnie.. a skąd wiadomo, że impreza jest w stolicy ? może jest we wrocławiu ? tworzysz drużynę w cs'a... super.. ale skąd wiadomo czy lan party to tylko cs czy może inne fps'y też

dałeś niepełne info ? dałeś !
mi osobiście chodziło o miejsce, bo wyobraź sobie, że będę w ten sam weekend w stolicy... mniej ważne było jakie gierki, ale wyobraź sobie, że dużo osób czyta tematy w tym dziale i może ich to bardziej interesowało niż mnie

chciałem się dowiedzieć więcej niż to co przeczytałem... nie bez powodu moim pierwszym pytaniem było "gdzie ?"
ale jeśli miałeś kłopot z wystukaniem adresu pod którym party ma się odbyć to dlaczego nie miałeś problemu z wystukaniem 
A jeśli cię to nie interesuje to nie zaglądaj do tematu
a tu zonk... właśnie TO mnie interesuje... dlatego czekałem na ten krótki zwięzły wpis:
SALA KINOWA KLUBU WAT, ul.Kaliskiego 25a, Warszawa

PS: i byłoby super gdybyś przestał modyfikować swoje wczesniejsze wypowiedzi....
« Ostatnia zmiana: 02 Styczeń , 2011, 22:18:05 pm wysłana przez czajnik »

Offline indigo

• **
« Odpowiedź #24 dnia: 03 Styczeń , 2011, 00:06:58 am »
(Kiedy) 21 stycznia, piątek - sorry mogłeś nie zrozumieć - impreza odbędzie się 21 stycznia w piątek.
(Gdzie) Szukam osób z warszawy i okolic - sorry mogłeś nie zrozumieć - Warszawie jest 15 WATów nie podałem konkretnie, który.  Ps. informacja od organizatorów "Lokalizacji nie jest pewna, trwają ustalenia." Lepiej jej nie podawać.
(Po co) Dla zabawy - sorry mogłeś nie zrozumieć - chcę tam pojechać, żeby dobrze się bawić, to wtedy kiedy czyta się twoje teksty np.
(Jakie nagrody) Nie ma co liczyć na nagrody - sorry mogłeś nie zrozumieć - to lan amatorski i sami organizatorzy nie są pewni czy będą nagrody.
(Jaka drużyna) Do stworzenia drużyny CS 1.6 - sorry mogłeś nie zrozumieć - Counter-Strike 1.6, sprawdź w google.
Ps. jeśli dobrze popatrzysz to moja wiadomość została zmodyfikowana ostatni raz jeszcze zanim dodałeś swoją błyskotliwą wypowiedz pełną tak elokwentnego sarkazmu, że do tej pory czytam ją z zapartym tchem.

Może i jesteś zainteresowany, ale pokazując swój poziom jestem pełen obawy co do twojego ogarnięcia gry, więc wybacz ale nie.

Offline czajnik

• Wyciszony
« Odpowiedź #25 dnia: 03 Styczeń , 2011, 00:34:38 am »
w cs'a grałem jak na chleb wołałeś BYP

to, że szukasz osób z warszawy nie oznacza, że party jest w warszawie... mam jeszcze raz to napisać ? czy znowu będziesz posiłkował się swoim pierwszym postem, w którym zawarłeś pewne wątpliwości...
chłopie... chciałem od ciebie wyciągnąć kilka przydatnych infrmacji, a ty się wielce obraziłeś jak francuski piesek na surowe mięso...
na stronie eventu nie ma wzmianki o niepewności lokalizacji (a miejsce jest już zaklepane od grudnia)
na stronie eventu jest podana również lista gier... nie jest to więc party tylko i wyłącznie cs'a
(nie zadawłaem pytania "jaka drużyna ?")

ps: jest coś takiego jak elokwentny sarkazm ? wygląda mi to na błąd... ponieważ jak mnie uczono przymiotnik "elokwentny" stosuje się tylko i wyłącznie w stosunku do osób... ale (posłużę się cyatatem)
 "mogłeś nie zrozumieć" tego co piszesz :D

Offline indigo

• **
« Odpowiedź #26 dnia: 03 Styczeń , 2011, 03:54:46 am »
Ja o zupie ty o dupie.

Chylę czoło przed twoimi porównaniami, przenośniami, sarkazmem i aluzją.
Oraz oczywiście elokwencją, która aż ocieka z każdej twojej wypowiedzi. Z pewnością w CS'a grasz już z 15 lat minimum, i byłeś współtwórcą projektu.
Jesteś polonistą wykładowcą, wnioskuje że nie w Warszawie bo nie znasz tutejszych uczelni. I pewnie nie jeden słownik masz na swoim koncie.
Sam twój nick, jestem pewien, to ukryta aluzja do znamienitego dzieła literackiego, o którym nawet nie słyszała taka "hołota" jak ja, czy inni nie dorastający ci do pięty.
Ja sam w swoim i za pewne też w imieniu całej forumowej społeczności chcę ci podziękować, że zaszczyciłeś nas swoją łaską i uczysz nas wszystkich ojczystego języka, zawiłości aluzji ściągniętej z wikipedii i w końcu samą swoją obecnością, która tak wiele wnosi w każdy wątek.
Moje skromne podziękowanie :fuckyou:

A przypominając osobom, które pogubiły się o czym jest ten wątek.
Szukam chętnych do wzięcia udziału w LAN PARTY.
Informacje znajdziecie w pierwszym wpisie.
O kontakt proszę na PW inaczej będziecie kolejnym celem dla czajniczka, z ukłonami dla niego.

Offline czajnik

• Wyciszony
« Odpowiedź #27 dnia: 03 Styczeń , 2011, 08:13:04 am »
jeśli temat jest o lan party to chociażby z tego właśnie powodu mógłbyś podać więcej informacji, ale ty wolisz się zasłaniać tymże argumentem próbując udowodnić wszystkim, że robię zadymę stosując sarkazm... może wypadałoby się zastanowić nad tym o co cię prosiłem i odpowiedzieć również ironicznie acz wyczerpująco
chciałbym też zauważyć, że cs jeszcze 15 lat ni ukończył... gram/grałem w cs'a od 2000 roku... czyli niedługo po premierze, nie jestem polonistą, ale wychwytuję kardynalne błędy leksykalne popełniane przez rodaków, którym język rodzimy czasami sprawia trudność...

O ! informacje znajdziecie w pierwszym wpisie..  a gdyby zastanawiali się gdzie impreza się dbywa to broń boże żeby się jaśnie pana indigo zapytali... w najlepszym wypadku zostaniecie zadymiarzami... i proszę nie wspominajcie o herbacie, pończochach i swornychgaciach

Offline Warerider

• Warerider
  • klei sie od brudu
  • Wypił browarów: 5
  • Brud/Czysty: +43/-12
    • Status GG
« Odpowiedź #28 dnia: 03 Styczeń , 2011, 10:31:27 am »
czajnik  :stinky:
indigo chciał zebrać grupę do wspólnej zabawy a ty tu burdel robisz z tematu  :galy:

Szkoda, że impreza nie jest bliżej ;] do warszawy mam za daleko ^^
Powodzenia w grze ;) jeśli uda się złożyć drożynę oczywiśćie :)

.

Offline wiciu

• Administrator
  • Wypił browarów: 35
  • Brud/Czysty: +980/-661
  • Admin
    • G4Gwiciu
    • Mój stan Xfire
    • G4G -> Gracze dla graczy
« Odpowiedź #29 dnia: 03 Styczeń , 2011, 11:13:28 am »
Czajnik.. mówiąc krótko.. japa w temacie.
Moderatorzy nie dopuszczać jego postów w tym temacie