Tagi:

AutorWątek: [G4G.pl] ->RUST - zmiany po aktualizacjach z października 2017  (Przeczytany 239 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline G4G-Automat

  • śmierdzący zgnilizną brudas
  • *********
  • Wiadomości: 2177
  • Wypił browarów: 1
  • Brud/Czysty: +4/-4
[G4G.pl] ->RUST - zmiany po aktualizacjach z października 2017
« dnia: 03 Listopad , 2017, 15:00:42 pm »
RUST - zmiany po aktualizacjach z października 2017

RUST UPDATE 183

Update z dnia 03.11.2017.

Aby usystematyzować przeglądanie i zapisywanie logów serwera wprowadziłem (także w domyślnej linii komend) następującą regulację. Logi zapisywać się bedą domyślnie w katalogu "server\serverg4g\log-g4g.txt". I nigdzie indziej. Dzięki temu, dostęp do logów macie z poziomu panelu serwera.
W ubiegłym tygodniu, część z Was zauważyła (i co gorsza potraktowała jako błąd serwerów), poważną zmianę w strukturze katalogów serwerów RUST.  Zgłaszaliście brak logowania do plików. Nie mogliście znaleźć katalogu backup. Część z Was zauważyła iż serwer nagle zrobił Wam częściowe wipe.

Te wszystkie dziwne zachowania, to planowane i kontrolowane przez twórców działania. Odpowiedzialne za nie, są dwa ostatnie updaty gry oznaczone odpowiednio cyframi 182 i 183.

Polecam zapoznać się ze zmianami. W skrócie wspomnę o najistotniejszych, z punktu widzenia hostingu zmianach. Plików logów takich jakie znacie już nie będzie.  Za częściowe wipe odpowiada  wprowadzenie nowego systemu Bluerpintów 3.0.  Aby przywrócić tworzenie katalogu backupów należy dodać w waszych liniach komend przełącznik +backup (dostępny już w edytorze linii komend).


czytaj dalej


Source: RUST - zmiany po aktualizacjach z października 2017