RUST - zmiany po aktualizacjach z października 2017
W ubiegłym tygodniu, część z Was zauważyła (i co gorsza potraktowała jako błąd serwerów), poważną zmianę w strukturze katalogów serwerów RUST. Zgłaszaliście brak logowania do plików. Nie mogliście znaleźć katalogu backup. Część z Was zauważyła iż serwer nagle zrobił Wam częściowe wipe.
Te wszystkie dziwne zachowania, to planowane i kontrolowane przez twórców, działania. Odpowiedzialne za nie, są dwa ostatnie updaty gry oznaczone odpowiednio cyframi 182 i 183.
Polecam zapoznać się ze zmianami. W skrócie dodam wspomnę o najistotniejszych z punktu widzenia hostingu zmianach. Plików logów takich jakie znacie już nie będzie. Za częściowe wipe odpowiada wprowadzenie nowego systemu Bluerpintów 3.0. Aby przywrócić tworzenie katalogu backupów należy dodać w waszych liniach komend przełącznik +backup (dostępny już w edytorze linii komend).
czytaj dalej
Source:
RUST - zmiany po aktualizacjach z października 2017