Tagi:

AutorWątek: Gasimy światło?  (Przeczytany 3822 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gangrena

• klei sie od brudu
  • Wypił browarów: 48
  • Brud/Czysty: +187/-13
    • CSGO Docker
Odp: Gasimy światło?
« Odpowiedź #15 dnia: 01 Czerwiec , 2017, 16:19:17 pm »
Jedzmy ze standardami z puli competitive + dust2. Do jesieni sie dokulamy.

Offline .luK

• czysty jak zad źrebaka
  • *
  • Wypił browarów: 1
  • Brud/Czysty: +6/-0
« Odpowiedź #16 dnia: 03 Czerwiec , 2017, 17:18:27 pm »
Nie wiem kto za to płaci, ale ja bym pustego serwera nie utrzymywał.

Offline DvD

• śmierdzą mu nogi
  • Wypił browarów: 19
  • Brud/Czysty: +17/-0
« Odpowiedź #17 dnia: 03 Czerwiec , 2017, 20:23:18 pm »
Godzina 18:59 dziś, gracze na serwerze stracili połączenie po czym od razu serwer wystartował z mapą de_dust.
Coś niedobrego się dzieje nie tylko od strony aktywności graczy.
Nie wiem kto za to płaci, ale ja bym pustego serwera nie utrzymywał.
Wielokrotnie było na forum powtarzane że pieniądze są najmniejszym problemem.
Pozostawił bym na serwerze dust2, mirage i cache, resztę map wyrzucić (no chyba że jakiś aim_map czy tam awp_india).

Zapraszam wszystkich jutro (niedziela 4 czerwiec), od godziny 18 na serwer, ja będę na 90%. Może w ten sposób się uda coś zrobić, jakimś ugadywaniem się na forum. Może na grupie na steamie dodać takie wydarzenie/post dodatkowo? Coś w stylu "pokażmy że wciąż jesteśmy z Kompanią", tylko bez malowania kredą na chodnikach.

edit. po godzinie 20.00 padły hlstaty. Graliśmy dziś przez kilka godzin (od 19 do 22.30) wyłącznie dust2, mirage, cache. Szału niestety nie było, maks 8 osób przez dłuższy czas.
« Ostatnia zmiana: 03 Czerwiec , 2017, 22:46:35 pm wysłana przez DvD »

Cytat:  "osoba na serwerze"
To jedyny serwer gdzie trzydziestopięcioletni gościu jest upominany przez gościa 30 lat by nie bluzgał

Offline Vredhny

• klei sie od brudu
  • Wypił browarów: 12
  • Brud/Czysty: +5/-21
  • Obserwowany
« Odpowiedź #18 dnia: 03 Czerwiec , 2017, 22:22:04 pm »
Kasa nie jest problemem.

Tak jak mowil dvd, cos sie sypie. Tylko akurat ja nie bylem w momencie resetu, ale odczulem ze gra nie plywa. Nie siada to co wczesniej wchodzilo. Moze gaben cos popsul?

Offline Wilk

• Moderator
  • śmierdzący zgnilizną brudas
  • Wypił browarów: 366
  • Brud/Czysty: +653/-339
    • Status GG
    • Crudelis - oficjalna strona
« Odpowiedź #19 dnia: 04 Czerwiec , 2017, 11:26:13 am »
Godzina 18:59 dziś, gracze na serwerze stracili połączenie po czym od razu serwer wystartował z mapą de_dust.
Hm widzę w logach, że serwer sam się zrestartował. Winny jest jeden z modułów, który zdaje się działać wadliwie od ostatniej aktualizacji. Póki co wyłączę go, żeby nie było więcej takich niespodzianek.

edit. po godzinie 20.00 padły hlstaty.
Zgłosiłem do wicia - z naszej strony wygląda to tak, jakby zawiesił się demon hlstatów.

Jedzmy ze standardami z puli competitive + dust2. Do jesieni sie dokulamy.
Okroiłem MC do:
de_inferno
de_overpass
de_mirage
de_cache
de_train
de_cbble
de_nuke
de_dust2
cs_office
aim_map
aim_deagle7k
awp_india

Oprócz tego zmniejszyłem limit wykluczania poprzednich map z 6 do 2.
Następujące brudaski postawiły mu browara Vredhny

Offline Vredhny

• klei sie od brudu
  • Obserwowany
« Odpowiedź #20 dnia: 04 Czerwiec , 2017, 17:47:40 pm »
Hmmmm. Nie widze kompania tv na serwerze, tak ma byc?

Offline Wilk

• Moderator
    • Status GG
« Odpowiedź #21 dnia: 04 Czerwiec , 2017, 18:18:18 pm »
U mnie wszystko ok

Offline Vredhny

• klei sie od brudu
  • Obserwowany
« Odpowiedź #22 dnia: 05 Czerwiec , 2017, 16:03:16 pm »
Wszystko jasne, paczalem przez staty, a tam wszystko lezy:D

Offline caudacor

• czysty jak zad źrebaka
  • *
  • Brud/Czysty: +0/-0
« Odpowiedź #23 dnia: 06 Czerwiec , 2017, 10:16:27 am »
Nie no nie gaście światła :D Na co to komu. Może i frekwencja nie powala, ale to nie ostateczny powód.
Skuteczna profilaktyka przeciwko kamieniom to podstawa.

Offline DvD

• śmierdzą mu nogi
« Odpowiedź #24 dnia: 06 Czerwiec , 2017, 19:54:37 pm »
edit. po godzinie 20.00 padły hlstaty.
Zgłosiłem do wicia - z naszej strony wygląda to tak, jakby zawiesił się demon hlstatów.

Wiadomo może coś więcej już? 3 dni i nadal bez zmian a działające statystyki na pewno zwiększą frekwencję na serwerze.

To jedyny serwer gdzie trzydziestopięcioletni gościu jest upominany przez gościa 30 lat by nie bluzgał

Offline Wilk

• Moderator
    • Status GG
« Odpowiedź #25 dnia: 06 Czerwiec , 2017, 19:57:22 pm »
No niestety... ja ze swojej strony sprawdziłem ile dałem radę, ale potrzebuję wsparcia Wicia z drugiej strony :/

Offline Wilk

• Moderator
    • Status GG
« Odpowiedź #26 dnia: 08 Czerwiec , 2017, 16:54:09 pm »
Trochę to trwało... Ale staty dzialają z powrotem.
Następujące brudaski postawiły mu browara DvD, Vredhny

Offline gruhol

• czysty jak zad źrebaka
  • *
  • Wypił browarów: 1
  • Brud/Czysty: +1/-0
  • www.drogeriada.pl
    • Status GG
    • Mój stan Skype
    • Perfumeria i drogeria internetowa
« Odpowiedź #27 dnia: 13 Czerwiec , 2017, 08:51:59 am »
Mamy dość fajny serwer TP z dobrymi graczami. Nie oszukujmy się grają u nas takie skillery, że wchodząc na serwery FFA mam statsy 50:10. Dość restrykcyjne zasady powodują że młodziaki nie chcą zaglądać. Wchodzi młodziak. Scenariusz jest taki:

1. Dostaje sleja za TK o którym nie wiedział. Może jest regulamin, są zasady. Ale czy ktoś to czyta? Przeważnie po takim czymś gość wychodzi lub po 3 rundach zostaje kicka bo nadal nie wie dlaczego nie można ciachać z noża na respie.
2. Grają na pierdoły. Przez co utrudniają grę innym. Kolejny kick.
3. Przeważnie po sleju lub kicku, upomnieniu młody człowiek musi odreagować - no więc uruchamia się łacina itp. Kolejny powód do wywalenia.
4. Brak skinów (tego zwolennikiem nie jestem), jakiś rang do wbicia. Ostatnio widziałem taki plugin że im więcej zabijasz tym większą rangę masz. Dość prymitywne ale fajne. Można by coś takiego wprowadzić na serwerze. Patrząc na to że zabójstwo większej rangi jest lepiej punktowane może by trochę dało zabawy. Tak z doświadczenia to młodziakom zależało na tych rangach.

Oczywiście stare osoby nie chcą takich ludzi na serwerze. Jednak starych osób nie ma. Jednak czasami trafi się nowy gracz który akceptuję nasze zasady i zaczyna grać. Aby grał muszą być ludzie. Tak więc w celu uzbierania trochę nowych graczy potrzebni są admini, stare wygi na serwerze. Jakiś harmonogram? Ja jestem przeważnie wieczorami przy kompie ok 21-24. Jednak patrząc na kampanię i obłożenie serwera 0/20 to tak naprawdę nie chce mi się przez 15-20 minut biegać sam po mapie. Cały czas monitoruje sytuację.

Kiedyś grając gdzieś indziej jak zbierał się tłum na serwerze wchodziłem aby zapełnić miejsce. Jednak ten tłum obecnie dochodzi do 10 osób max. Mamy tylu adminów gdzie oni są?

Offline Vredhny

• klei sie od brudu
  • Obserwowany
« Odpowiedź #28 dnia: 13 Czerwiec , 2017, 11:48:33 am »
Wszystko sie zgadza. Jednak jak nie chcesz biegac po mapie, wlez chociaz na spekta. @  nie wywala po 5 minutach. Kiedys tak robilem i serwer pelny czasem byl od 15-16. Wiem wiem, stare czasy, ale lepiej wyglada wbicie na serwer 1/20 niz  ciagle 0.

BTW, 50:10? Chyba mowisz o jakiejs mapie warsztatowej:D

huehuehuehuehuehue

EDIT: Z drugiej strony jak widze oczojebny, czerwony napis "vredhny demko z mapy bedzie ogladane", za sredniego skana, to smiac mi sie chce, az tak poziom spadl?
EDIT2:
Ostatnio widziałem taki plugin że im więcej zabijasz tym większą rangę masz. Dość prymitywne ale fajne. Można by coś takiego wprowadzić na serwerze.

My mamy cos takiego:
http://kompania.pro/stats/hlstats.php?mode=awards&game=csgo# <--- zakladka ranks
Zapewne nie o to Ci chodzilo, wiec z checia dowiem sie wiencyj, jesli posiadasz takie szczegoly:D
« Ostatnia zmiana: 13 Czerwiec , 2017, 16:06:07 pm wysłana przez Vredhny »
Następujące brudaski postawiły mu browara DvD

Offline DvD

• śmierdzą mu nogi
« Odpowiedź #29 dnia: 13 Czerwiec , 2017, 16:39:52 pm »
Wszystko sie zgadza. Jednak jak nie chcesz biegac po mapie, wlez chociaz na spekta. @  nie wywala po 5 minutach. Kiedys tak robilem i serwer pelny czasem byl od 15-16. Wiem wiem, stare czasy, ale lepiej wyglada wbicie na serwer 1/20 niz  ciagle 0.

Za to dostałeś browara, w pełni się zgadzam. Każdy jeden czeka tylko aż będzie kilka osób i wtedy wchodzi ale tłumu to nie ma komu robić.
Zapewne nie o to Ci chodzilo, wiec z checia dowiem sie wiencyj, jesli posiadasz takie szczegoly:D
Co za gorol  :facepalm:

Na temat nowych graczy, to apeluję: więcej cierpliwości!
Większość graczy oczekuję że reszta drużyny będzie robić to co mam na myśli mimo braku komunikacji. To samo jest z TA, grą TP. Przecież na pozostałych serwerach nie wykonuję się celów mapy, nie ma komunikacji w drużynie więc nie liczmy na to że osoba wchodząca na nasz serwer po raz pierwszy od razu będzie grała tak, jakby miała tu conajmniej 20 godzin przegranych.
Tłumaczmy jakie są zasady serwera, obserwujmy przez kilka rund chociaż jego zachowanie, rozmawiajmy!
« Ostatnia zmiana: 13 Czerwiec , 2017, 16:46:06 pm wysłana przez DvD »