Tagi:

AutorWątek: Gasimy światło?  (Przeczytany 14212 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wyder

• zeskrobuje brud z tyłka
  • Wypił browarów: 1
  • Brud/Czysty: +74/-36
  • aka Ќ∂ต١ζ
Odp: Gasimy światło?
« Odpowiedź #90 dnia: 07 Luty , 2019, 15:45:37 pm »
Poważnie cs globalna ofensywa jest teraz za darmo :(. Przecież te 30 zł to był najlepszy antycheat. Niestety valve powoli zabijało serwery społeczności i dziś żadnych poza "pomodowanymi" już nie ma, a grać wiecznie na tych samych mapach w formule mm już dawno się nie chce. Wilku twój serwer będzie nieśmiertelny mówili, przetrwa wszystko mówili i szkoda, że tak nie jest bo akurat dziś mnie naszło :).

Offline JOY_PL

• Global Moderator
  • śmierdzący zgnilizną brudas
  • Wypił browarów: 52
  • Brud/Czysty: +829/-146
  • Zwykła szara @
    • Crudelis
  • Obserwowany
« Odpowiedź #91 dnia: 13 Luty , 2019, 00:13:03 am »
Poważnie cs globalna ofensywa jest teraz za darmo :(. Przecież te 30 zł to był najlepszy antycheat. Niestety valve powoli zabijało serwery społeczności i dziś żadnych poza "pomodowanymi" już nie ma, a grać wiecznie na tych samych mapach w formule mm już dawno się nie chce. Wilku twój serwer będzie nieśmiertelny mówili, przetrwa wszystko mówili i szkoda, że tak nie jest bo akurat dziś mnie naszło :).
Ta gra powoli robiła się trupem... F2P było najlepsze co mogło jej się wydarzyć.
Inną sprawą jest to, że nawet wsród F2P ma sporą konkurencje.

Jakby ta gra nie nazywała się CS to pewnie prawie nikt by w nią nie grał...

Offline Wilk

• Moderator
  • śmierdzący zgnilizną brudas
  • Wypił browarów: 367
  • Brud/Czysty: +653/-339
    • Crudelis - oficjalna strona
« Odpowiedź #92 dnia: 15 Luty , 2019, 20:16:36 pm »
Po nieudanych przygodach z Fortnite i PUBG wreszcie przekonałem się do battle royale - wszystko za sprawą Apexa, w którego napierniczam jak szalony. Miażdży jądra i wyciska jak cytrynę. Gdyby ktoś chciał ze mną trochę postrzelać, to walcie smiało na steamie ;)

Offline Vredhny

• klei sie od brudu
  • Wypił browarów: 13
  • Brud/Czysty: +5/-21
  • Obserwowany
« Odpowiedź #93 dnia: 16 Luty , 2019, 22:23:30 pm »
Ja moge. Mimo, ze jeszcze go do konca nie ogarniam. Redi teraz?

Offline Tugger

• zeskrobuje brud z tyłka
  • Wypił browarów: 21
  • Brud/Czysty: +74/-23
« Odpowiedź #94 dnia: 28 Kwiecień , 2019, 19:41:42 pm »
Po nieudanych przygodach z Fortnite i PUBG wreszcie przekonałem się do battle royale - wszystko za sprawą Apexa, w którego napierniczam jak szalony. Miażdży jądra i wyciska jak cytrynę. Gdyby ktoś chciał ze mną trochę postrzelać, to walcie smiało na steamie

Apex wessał mnie do reszty, jedyne battle royale które mnie przyciągnęło.

Offline Vredhny

• klei sie od brudu
  • Wypił browarów: 13
  • Brud/Czysty: +5/-21
  • Obserwowany
« Odpowiedź #95 dnia: 06 Maj , 2019, 13:06:18 pm »
No i ja bylem maksymalnie zachwycony, tylko tutaj nie bylo zadnego kredytu zaufania, bo to nie jest wczesny dostep. Strzela sie w miare fajnie, mimo iz nigdy juz chyba nie ogarne, jak mozna zachowac celnosc przy strzale z wyskoku, no ale jestem dzieckiem csa.
Jednak samo strzelanie, oznaczanie, prostota w obsludze ekwipunku i wskrzeszanie, nie umili mi czasu na tyle, zeby przymknac oczy na to co irytuje.
Co 3 gre zaczynam od spowolnienia, w trakcie jego, ladowanie w fajnym miejscu mija sie z celem. Do tego sam wyskok z samolotu i ten placek ze zblokowanych graczy. Karwasz barabasz... Serwery do bani, uwazam ze minelo juz troszke duzo czasu, zeby przymykac na to oko.
Brak solo i balans. Irytuje tylko jedno z nich. Gdyby bylo byl tryb solo, nie byloby dobierania dziwnych graczy kompletnie odbiegajacych od Twojego poziomu, czy tez od ilosci czasu spedzonego w grze, czy nawet od wynikow z poprzednich gier. Nie mam pojecia czym sie to wszystko kieruje, przez co gra w pojedynke, w moim odczuciu, mija sie z celem. Nie jestem takim kozakiem zeby rozsadnie rywalizowac 1 vs 3.
No i na koniec zostaly haxy. Darmowa gra, polecialo 770 tysiecy banow. Ale czasem co gre, czasem co dwie, trafia sie minimum jeden odpal na serwerze, juz sie nawet nie kryja, odpalone maja wszystko.
Gierka miala swietny start. Dodala pare elementow, ktore idealnie nadaja sie do trybu br, polepszyla tym inne tytuly, bo juz wiekszosc pomyslow zostalo sciagniete, ale chyba to za malo na zebranie wiekszej ilosci stalych graczy. Chwala sie 50 milionami w miesiac, ja bym chcial sie dowiedziec ile osob z tych 50mln zostalo i gra regularnie. Uwazam, ze dane z twitcha nie klamia. 300k widzow na starcie to przerost wyniku, bo streamy byly oplacane, ale pozniej 100-150 utrzymywalo sie przez dlugi czas, teraz czesto widzow jest po 20-30 tysiecy. Tak troszke slabo jak na pogrom fortnajta. Szkoda, chcialem pograc w cos co zdetronizuje bajkowych, ale moze niech zostanie jak jest, wszak gimbaza sie buduje i jest spokoj w innych tytulach;) pozdro
« Ostatnia zmiana: 06 Maj , 2019, 13:09:13 pm wysłana przez Vredhny »
Następujące brudaski postawiły mu browara JOY_PL