Tagi:

AutorWątek: Kompania.pro - konsolidacja!  (Przeczytany 1484 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wilk

• Moderator
  • śmierdzący zgnilizną brudas
  • Wypił browarów: 367
  • Brud/Czysty: +653/-339
    • Crudelis - oficjalna strona
Kompania.pro - konsolidacja!
« dnia: 01 Kwiecień , 2017, 19:15:46 pm »
Uff... Naprawdę nie wiem, w jaki sposób rozpocząć ten post. Z G4G jesteśmy związani od samego początku; to część naszego DNA, na podstawie którego zbudowaliśmy całą Kompanię. Nie byłoby kultury, nie byłoby adminów, nie byłoby graczy, nie byłoby serwera, gdyby nie G4G. To nasz rodowód.

Z biegiem czasu Kompania rozrastała się o kolejne moduły - statystyki, bany, dema. Próbowaliśmy swoich sił z postawieniem hardkorowego serwera TP, skąd narodził się Hejk.pl. Dzięki rozbiciu zadań na mniejsze projekty daliśmy sobie z nimi radę nawet w tak skromnym zespole, jaki posiadamy. Niemniej miało to również wadę - każdy z nich był traktowany jako osobne dzieło, w związku z czym budowaliśmy osobne zaplecze dla każdego z nich. Kompania.g4g.pl stała się domem dla banów, hlstaty.g4g.pl - statystyk, a hejk.pl - naszym archiwum dem. Niełatwo wytłumaczyć postronnemu gdzie znajdzie jaką funkcję, niełatwo jest zapanować nad tak podzieloną infrastrukturą.

Przyszedł wreszcie czas, by skończyć z tym zamieszaniem. Prostota, jasny przekaz - taki był cel naszego kolejnego projektu, Kompania.pro.

Kompania.pro od dziś stanowi wspólną markę, pod którą jednoczymy wszystkie usługi dotyczące serwera. Strona Kompania.pro zawiera przejrzysty wykaz wszystkich usług - statów, banów, demek. Tam również będą trafiały informacje o planowanych pracach, zmianach na serwerze, kadrze adminów i wszystkim tym, co bezpośrednio dotyczy serwera Kompania.pro. Steamowa grupa Kompania Braci, niegdyś używana na potrzeby adminów Kompanii, staje się naszym znakiem solidarności z serwerem.

Kompania startuje z nowym hasłem: "W doborowym towarzystwie". Społeczność zgromadzona wokół Kompanii i G4G od samego początku była najsilniejszym punktem serwera i chcemy położyć na to jeszcze większy nacisk niż poprzednio. To nasz wyróżnik na tle innych.

Z G4G.pl sie nie rozstajemy - wciąż będziemy tutaj wynajmować serwer, wciąż dzięki Wiciowi będą funkcjonowały statystyki. Wciąż będziemy się tu spotykać na pogaduchy - co prawda grono forumowiczów jest już mocno przetrzebione, niemniej tak długo, jak będzie to możliwe, będę zaglądał na forum i odpowiadał na Wasze pytania. Nie będziemy z nikim walczyć ani robić konkurencji - chodzi tylko o to, by Kompania miała wreszcie w Sieci miejsce, na które od dawna zasługuje.

---
Zmiana wizerunku nie wiąże się z dodatkowym obciążeniem finansowym; wręcz przeciwnie, dzięki uproszczeniu zaplecza utrzymanie będzie tańsze niż w poprzednim modelu. Tym samym w przyszłym tygodniu strona Hejk.pl zostanie wyłączona i dołączy na zasłużonej emeryturze do serwera HCTP.
« Ostatnia zmiana: 01 Kwiecień , 2017, 19:18:35 pm wysłana przez Wilk »
Następujące brudaski postawiły mu browara AgentZlew, pawlo1, DvD, Vredhny

Offline Vredhny

• klei sie od brudu
  • Wypił browarów: 12
  • Brud/Czysty: +5/-21
  • Obserwowany
Odp: Kompania.pro - konsolidacja!
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Kwiecień , 2017, 20:04:33 pm »
A pfffffff. Albo jestem sierota, albo strona nie dzialana patefonie.

Albo cos po prostu chwilowo nie dzialalo:D

EDIT: Dobrze widze nowa grupe steam?

Offline Wilk

• Moderator
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Kwiecień , 2017, 20:35:38 pm »
EDIT: Dobrze widze nowa grupe steam?
Tak, niestety nie można zmieniać nazw grup (thx volvo), więc musiałem założyć nową.

Offline Vredhny

• klei sie od brudu
  • Obserwowany
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Kwiecień , 2017, 22:13:41 pm »
Znalazlem i na telefonie.

Powiedz mi jeszcze, do czego sluzy rubryka kontakt?

Kontakt
admin (at) kompania.pro
Czy to jakis mail? Czarodziejski czat? Czy jakis klopsik?

EDIT: Skoro to jest Twoje(kompanii), to czy bedziesz szukal jakis reklam?

Offline Wojtex

• mega max
  • Wypił browarów: 6
  • Brud/Czysty: +72/-2175
  • wtx
    • Wiersze !!
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Kwiecień , 2017, 22:37:07 pm »
mozna tu zgłaszać jakieś sugestie czy wsio priv?

a tak BTW to DOBRA ROBOTA!. Przez długi czas śmiano się ze studentów marketingu (co przekładało się na samą dziedzinę) ale jak widać to jest bardzo ważna część życia produktu. Jakby wydażył się zlot G4G to mam nadzieję, że kompania.pro włączy się do eventu :D
Cytat: zly_porucznik
Już po adresie widać, że to jakiś badziew. Gdybym zapodał linka z cyklu http://jak-zrobic-pachnaca-kupe.pl to jego wartość merytoryczno - użytkowa byłaby podobna.

Offline kontrol

• klei sie od brudu
  • Wypił browarów: 6
  • Brud/Czysty: +15/-3
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Kwiecień , 2017, 22:46:50 pm »
Wilku wielkie brawa za dokonania i twórczość w nasz pikny serwer to sie ceni, atmosfera na serwie jest coraz lepsza i bedzie jeszcze lepsza, a twoja praca nad wkladem serwa robi piorunujace wrazenie. Wielkie dzieki za to 😀

Offline Vredhny

• klei sie od brudu
  • Obserwowany
« Odpowiedź #6 dnia: 01 Kwiecień , 2017, 22:53:30 pm »
Okej - myślę, że nie ma sensu przedłużać tego w nieskończoność. Na stanowisko H@ nie zgłosił się nikt, w związku z czym
Bez realnego H@, który chwyci serwer za serce i jaja, Kompania będzie dryfować - i prędzej czy później rozbije się na finansowych bądź populacyjnych skałach.

Taka tylko mala przypominajka...

EDIT: bron Boziu nie pije do Wilka, ale kiedys i on bedzie chcial przejsc na emeryture, czy wtedy obudzimy sie z reka w nocniku?
« Ostatnia zmiana: 01 Kwiecień , 2017, 22:56:05 pm wysłana przez Vredhny »

Offline Wilk

• Moderator
« Odpowiedź #7 dnia: 01 Kwiecień , 2017, 22:55:47 pm »
mozna tu zgłaszać jakieś sugestie czy wsio priv?
Wal tutaj śmiało :)

a tak BTW to DOBRA ROBOTA!. Przez długi czas śmiano się ze studentów marketingu (co przekładało się na samą dziedzinę) ale jak widać to jest bardzo ważna część życia produktu. Jakby wydażył się zlot G4G to mam nadzieję, że kompania.pro włączy się do eventu :D
Thx. Co do eventu - ciagle jesteśmy tą samą ekipą i nie ma mowy o żadnych podziałach (powtarzam - chodzi o zebranie wszystkich usług w jedną całość), więc w razie czego pierwszy spitus melduje się na rozkaz :D

Powiedz mi jeszcze, do czego sluzy rubryka kontakt?
A może jakby kogoś naszło, żeby do mnie skrobnąć oficjalnego maila - to wie gdzie :P
EDIT: Skoro to jest Twoje(kompanii), to czy bedziesz szukal jakis reklam?
Nic tu nie jest moje - wszystko fundowane jest przez społeczność. Reklam nie będę szukal, nie mam na to czasu. Jeśli ktoś ma chęci i pomysł, jak to ugryźć - zapraszam do pogadania na priv.
« Ostatnia zmiana: 01 Kwiecień , 2017, 22:58:02 pm wysłana przez Wilk »

Offline gruhol

• czysty jak zad źrebaka
  • *
  • Wypił browarów: 1
  • Brud/Czysty: +1/-0
  • www.drogeriada.pl
    • Perfumeria i drogeria internetowa
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Kwiecień , 2017, 14:48:14 pm »
Wilku zainstaluj na serwerze Google Analytics albo od razu Google tag managera ;-) i daj dostęp do statystyk. Sprawdzimy skąd ludzie przychodzą.

Offline Vredhny

• klei sie od brudu
  • Obserwowany
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Kwiecień , 2017, 22:13:32 pm »
Reklam nie będę szukal, nie mam na to czasu. Jeśli ktoś ma chęci i pomysł, jak to ugryźć - zapraszam do pogadania na priv.

Prawie pol miesiaca za nami, po przejsciu na kompania.pro. Chcesz sie podzielic iloscia wejsc? O ile dysponujesz takimi danymi(sadze, ze tak:D) Bede wiedzial co moge zaproponowac.

Jesli nie bylbym zbyt wymagajacy, fajnie by bylo, gdybys skreslil moje i swoje IP, wtedy bym wiedzial wszystko "na czysto".

Offline Wilk

• Moderator
« Odpowiedź #10 dnia: 15 Kwiecień , 2017, 09:37:33 am »
Nie miałem na razie czasu podpiąć analyticsa, więc mam tylko podstawowe statystyki dla wszystkich IP.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Następujące brudaski postawiły mu browara Vredhny

Offline gruhol

• czysty jak zad źrebaka
  • *
  • Wypił browarów: 1
  • Brud/Czysty: +1/-0
  • www.drogeriada.pl
    • Perfumeria i drogeria internetowa
« Odpowiedź #11 dnia: 04 Maj , 2017, 11:28:36 am »
1. Proponuje zainstalować tego GA. Mogę pomóc. Złap mnie na online kiedyś.
2. Co do statystyk wejść to mogę być gówno warte bo włączają w to roboty, boty itp - troszeczkę się na tym znam.
3. Reklama na stronie to raczej kokosów nie przyniesie. Może z paczkę fajek dziennie.

Offline Mrozo

• Wypił browarów: 76
  • Brud/Czysty: +103/-102
« Odpowiedź #12 dnia: 04 Maj , 2017, 13:59:32 pm »
Off-Topic:
Ale w czym ma to pomóc?

Offline Wilk

• Moderator