Tagi:

AutorWątek: Kompania w potrzebie - finanse  (Przeczytany 1209 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wilk

• Moderator
  • śmierdzący zgnilizną brudas
  • Wypił browarów: 367
  • Brud/Czysty: +653/-339
    • Crudelis - oficjalna strona
Kompania w potrzebie - finanse
« dnia: 16 Styczeń , 2017, 11:51:44 am »
Po blisko dwóch latach działalności na własną rękę, kapitał Kompanii został wyczerpany praktycznie do zera. Jeśli serwer ma dalej funkcjonować na obecnych zasadach, potrzebne będzie wsparcie od graczy - bez Was nie ma sensu ani możliwości budowania i utrzymywania całej infrastruktury :)

Bieżące koszta Kompanii sprowadzają się do trzech elementów:
- utrzymanie serwera CSGO - ok. 80 zł / 3 miesiące
- utrzymanie serwera www (póki co - głównie hosting dem) - 49 zł / rok
- utrzymanie domeny - 50 zł / rok

Tak więc plan minimum - wyłącznie utrzymanie obecnego poziomu Kompanii, bez żadnych inwestycji - wynosi ok. 420 zł rocznie. Chętnych do dołożenia swojej cegiełki proszę o kontakt na Steamie.

O tym, jak będą wyglądać kolejne lata Kompanii, chciałbym porozmawiać z Wami w innym temacie -> tutaj.

Offline spenty

• czysty jak zad źrebaka
  • *
  • Brud/Czysty: +0/-0
Odp: Kompania w potrzebie - finanse
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Styczeń , 2017, 13:45:04 pm »
Hej. Może trzeba umieścić reklamy na forum, które generowałyby więcej pieniędzy? Tak w ogóle to chciałbym coś dołożyć od siebie. Napisz na PW. Pozdrawiam.
Jak leczyć łupież pstry w ciąży? Zobacz: http://lupiezpstry.net.pl/lupiez-pstry-a-ciaza-zrobic/

Offline Wilk

• Moderator
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Styczeń , 2017, 14:33:22 pm »
Serwer nie jest powiązany z tym forum - należy ono do sieci G4G, a nie Kompanii. Korzystamy tylko z uprzejmości Wicia ;-)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Offline Wilk

• Moderator
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Luty , 2017, 13:23:27 pm »
Z serca dziękuję wszystkim, którym los serwera nie zwisa i powiewa. Dzięki Wam wiem, po co to wszystko robimy - i czuję, że praca nie idzie na marne. Wielkie, naprawdę cholernie wielkie dzięki! :)

W chwili obecnej Kompania ma zapewnione wsparcie na około półtora roku - mowa oczywiście o planie utrzymania serwera na obecnym poziomie, bo bez nowego H@ możemy zapomnieć o inwestycjach.

Każdemu ze wspierających zdecydowałem się przyznać slota na okres 3 miesięcy, do czerwca 2017. (Gdyby ktoś chciał odebrać slota w innym terminie, proszę o kontakt). Jedna osoba - Z. I. - otrzymuje slota na pół roku w związku z fenomenalnym wsparciem.

Ogromny problem mam z wynagrodzeniem adminów, którzy przyłączyli się do akcji. Naprawdę nie wiem, w jaki sposób mogę się Wam odwdzięczyć - trochę mi głupio, że poświęcacie swój czas i nerwy na pilnowanie Kompanii, a na dodatek dorzucacie się do skarbonki. Jeśli ktokolwiek ma pomysł na rewanż... Proszę o jakąś PM-kę, wszelkie sugestie będą mile widziane :)
Następujące brudaski postawiły mu browara Vredhny

Offline Tugger

• zeskrobuje brud z tyłka
  • Wypił browarów: 21
  • Brud/Czysty: +73/-23
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Marzec , 2017, 10:22:35 am »
Grać nie gram ale sentyment mam ogromny, szkoda że nie zaglądałem na forum. Jak będzie trzeba wilku to skrobnij mi jakąś wiadomość że trzeba się dołożyć ;)

Offline Wilk

• Moderator
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Marzec , 2017, 12:42:44 pm »
Okej, dzięki za pamięć ;-)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka