Tagi:

AutorWątek: Ranking?  (Przeczytany 1589 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gangrena

• klei sie od brudu
  • Wypił browarów: 48
  • Brud/Czysty: +187/-13
    • CSGO Docker
Odp: Ranking?
« Odpowiedź #30 dnia: 16 Marzec , 2017, 10:49:23 am »
Vredhny właśnie udało ci się wykoleić swój własny temat. Do gratulacji pragnę dołączyć czyściocha.

Offline Vredhny

• klei sie od brudu
  • Wypił browarów: 12
  • Brud/Czysty: +5/-21
  • Obserwowany
« Odpowiedź #31 dnia: 16 Marzec , 2017, 12:07:54 pm »
Temat zmiany punktow, w sumie i dotyczy rankingu.

Ale aktualnie taki nie dziala zbyt dobrze;)

Morozowsi. Zeby potwierdzic moje slowa wystarczy wspisac rank na serwerze, zobaczyc dzienne nagrody i ilosc fragow, hs, poszczegolnych killi za jakie sa przyznawane. Cos malo w stosunku do poprzednich dni. O. A nawet i sa dni kiedy tych nagrod nie ma. Kazda z tych rzeczy nie jest trudna.

« Ostatnia zmiana: 16 Marzec , 2017, 12:22:11 pm wysłana przez Vredhny »

Offline Mrozo

• śmierdzący zgnilizną brudas
  • Wypił browarów: 76
  • Brud/Czysty: +103/-102
« Odpowiedź #32 dnia: 16 Marzec , 2017, 12:24:10 pm »
A najlepsze jest to, ze Wilku wyraznie napisal ze nie odpowiada za to;)
Czy to ważne kto za to odpowiada? Moim zdaniem czas każdego z nas jest cenny. Naprawdę tak trudno jest Ci to zrozumieć? Każdy z nas zasługuje na to by szanować jego czas.

Odpowiadając dalej. Osoba, która (tak myślę) może zająć się tematem raczej nie wejdzie na server i nie sprawdzi tego co piszesz. Pewnie nawet tutaj nie zajrzy :D. Szczerze powiedziawszy to nie mam pojęcia jak wygląda sprawa ranku i jego dziennych nagród i tych dalszych statów bo po prostu mnie to nie interesuje. Nie mam pojęcia co daje komenda !rank bo takowej nie używam.

P.S Mój nick brzmi w mowie i piśmie "Mrozo" i chciałbym byś go nie przeinaczał.
« Ostatnia zmiana: 16 Marzec , 2017, 12:26:26 pm wysłana przez Mrozo »

Offline Wilk

• Moderator
  • śmierdzący zgnilizną brudas
  • Wypił browarów: 367
  • Brud/Czysty: +653/-339
    • Crudelis - oficjalna strona
« Odpowiedź #33 dnia: 16 Marzec , 2017, 12:37:52 pm »
Panowie, żeby była jasność. Kompania jest trochę bardziej skomplikowana niż włączenie csgo. Mamy serwer gry, bazy danych, serwery plików, serwery www, działające w tle demony, wymieszane środowiska linuksowe i windowsowe.

Jeśli chodzi o serwer pod hlstaty i sourcebany, korzystamy z gościnności Wicia, który za friko udostępnia nam zasoby. Jeśli się coś zepsuje, to tylko on może się tym zająć. Dlatego tak ważny jest szczegółowy opis problemu, bo nikt tu nie ma czasu ani ochoty żeby się domyślać co autor miał na myśli. "Hlstaty nie działają" to nie jest opis problemu - bo strona się ładuje, statystyki graczy są dostępne, serwer jest responsywny. Problemem jest to, że statystyki nie są przeliczane na bieżąco i być może są dziury w logach między godziną tą i tą. TO jest opis problemu.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka