Tagi:

AutorWątek: moje 3 grosze do cfg  (Przeczytany 2947 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gumis25PL

• śmierdzą mu nogi
  • Wypił browarów: 3
  • Brud/Czysty: +14/-15
  • Obserwowany
Odp: moje 3 grosze do cfg
« Odpowiedź #15 dnia: 13 Luty , 2012, 16:25:22 pm »
Jaka niechęć?
gracze dla graczy wiec jeśli więcej osób się wypowie w temacie Misters pewno tak zrobi.
Swoją drogą chcesz runda hc runda normal - szukaj jak ustawić config daj coś od siebie :P
Wszyscy chcemy coś zmieniać ale nieliczni dają coś od siebie.
Podał ktoś kiedyś nazwę jakiejś mapy którą widział, kiedyś grał, jako propozycję na serwer?

Offline Mater

• śmierdzą mu nogi
  • Brud/Czysty: +6/-2
« Odpowiedź #16 dnia: 13 Luty , 2012, 16:57:26 pm »
Co do tego co Gumiś napisał grałem na fajnej mapie która mogłaby się sprawdzić, mapa jest z Paintball moda nazywa się Painball SB A. A co do "normala" moje zdecydowane nie!!
« Ostatnia zmiana: 13 Luty , 2012, 17:01:09 pm wysłana przez Mater »
Hey! How you doin?

Offline MisterS

• Moderator
  • klei sie od brudu
  • Brud/Czysty: +26/-24
  • Obserwowany
« Odpowiedź #17 dnia: 13 Luty , 2012, 17:09:50 pm »
Jesteś póki co jedyny. Czekam na opinie innych.

Offline mglisty

• klei sie od brudu
  • Brud/Czysty: +53/-40
  • nadgorliwość gorsza od faszyzmu
« Odpowiedź #18 dnia: 13 Luty , 2012, 21:48:37 pm »
nie zgłaszałem chęci zmiany permanentnej - wnioskowałem o 3 dni testu bo a nuż się graczom spodoba... - rozumiem, że to za wiele - sprawy nie było - pozdro

Offline MisterS

• Moderator
  • klei sie od brudu
  • Brud/Czysty: +26/-24
  • Obserwowany
« Odpowiedź #19 dnia: 13 Luty , 2012, 21:54:39 pm »
mglisty, ale ty cały czas nie rozumiesz, że TO BYŁO TESTOWANE. Mam to ustawić specjalnie dla Ciebie ? To wejdź na inny serwer Gungame z takimi ustawieniami i sam się przekonaj, bo ja już nie wiem jak mam to inaczej przedstawić.

Offline kapsel

• czysty jak zad źrebaka
  • *
  • Brud/Czysty: +0/-0
« Odpowiedź #20 dnia: 07 Marzec , 2012, 08:34:45 am »
Według mnie config jest całkiem OK!!
Moim skromnym zdaniem nóż dać na koniec i go trochę wydłużyć :)

Offline traB

• Mumble
  • klei sie od brudu
  • *
  • Wypił browarów: 1
  • Brud/Czysty: +44/-51
  • Obserwowany
« Odpowiedź #21 dnia: 08 Marzec , 2012, 08:40:34 am »
Az do was wejde posprawdzac (gdyby nie problem ze sprzetem juz bym dawno to zrobil). Co do zmian moglibyscie wrzucic promod z trybem HC (chociaz HC uwazam to za glupote przy tym trybie, wystarczy ze bede mial colta i bede ganial po calej mapie za fragami, az mnie all nie zvotuje, btw pamietam czasy co z usp nawet mozna bylo byc w tym trybie niezniszczalnym) nie byloby zbednych bajerow na mapie i bicia z kosy z 5 metrow. Nie wiem jak jest na serwerku teraz, ale zmiana broni co 3 kille jest jak najbardziej ok, trzeba sie troszke wysilic aby dostac lepsza pukawke.

Dzisiaj wpadne was pomeczyc :D

Post scalony : 08 Marzec , 2012, 17:47:51 pm
No panowie. Wszystko fajnie, ale kampy mnie niekiedy dobijaja. Potrafi siedziec taka lajza w narozniku mapy i co sie ktos z respa wychyli lapie w cymbal. Zwiekszcie ilosc killi na lvl bo sie bronia nie idzie nacieszyc (poza c4, bo czasem musze cala mape zwiedzic, zeby kampe tym, lub nozem udupic). Jedyne wyzwanie to noz, mimo ze i tak za latwo jest jak sam naprowadza. Love_dat_game kiedy z berrety zdejmuje kampe 2 strzalami z konca mapy (promod ma przynajmniej to, ze im wieksza odleglosc tym mniejszy damage). Nie to ze czepiam, ale na promodzie nie beda kampic po koncach map bo i tak nie zabija z duzej odleglosci nie majac snajpy, a wtedy kampienie jedynie ma sens)
« Ostatnia zmiana: 08 Marzec , 2012, 17:47:51 pm wysłana przez traB »

Offline mglisty

• klei sie od brudu
  • Brud/Czysty: +53/-40
  • nadgorliwość gorsza od faszyzmu
« Odpowiedź #22 dnia: 09 Marzec , 2012, 10:47:53 am »
chłopie daremny Twój wysiłek - ja próbowałem - niestety fanatykom HC nie przetłumaczysz...
nie potrafią zrozumieć, że HC wypacza rozgrywkę sprowadzając pojedynki do sytuacji gdzie jedna strona nie ma praktycznie żadnych szans bo im to pasuje - nie interesuje ich fun z gry i zbalansowana rozgrywka

tak to przydługo zobrazuje:
masz pompe na mapie z dużymi przestrzeniami a kolo pizdolecik:
na HC nie masz szans żeby podejść z tą pompą... kolo ma wszystkie atuty durnego HC żeby cie uwalić "na dwa szczały" z drugiego końca mapy...
w normalu albo promodzie  - kolo z pizdoletem musiałby się troche wysilić żeby ubić kola z pompą - a kolo z pompą miałby szanse z unikami podejść do kola z pizdoletem na dystans skutecznego walnięcia z pompy - ogólnie obaj mają wyrównane szanse - a wygra - ten zwinniejszy, celniejszy - czyli ten co ma większego skilla...
niestety niektórym ludziom z HC nie w smak taka wyrównana zabawa wejdź na TP HC tam np. na mapie Creek gdzie kolesie w ataku z racji zrytej mapy maja malutkie szanse na wygranie to i tak goście z obrony biorą granatniki i jadą ich na maxa... żal - to tak jakby taki Pudzian bił się na ringu z 4 letnim przedszkolakiem i jeszcze zaopatrzył się na tę okoliczność w kastet... a pokonanie przedszkolaka - co i tak szans nie miał - sprawiałoby mu głęboką satysfakcje i poczucie dumy... tacy sa własnie niektórzy "twardziele"(?) z serwerów HC... ta dygresja nie tyczy się wszystkich z HC bo jak sam widziałem na szczęście większość jest graczy co brzydzą się granatnikiem a satysfakcje czerpią z wygranych wyrównanych pojedynków wszak gra na serwie to  rodzaj współzawodnictwa

Offline traB

• Mumble
  • klei sie od brudu
  • *
  • Wypił browarów: 1
  • Brud/Czysty: +44/-51
  • Obserwowany
« Odpowiedź #23 dnia: 09 Marzec , 2012, 11:54:08 am »
Mglisty na to jest tylko jedna metoda.

Wlaz na serwer. Lej ich ile wlezie i nie daj sie pobawic. Jak nie beda mieli zadnych szans, beda wyc najpierw zes cziter. Pozniej jak do nich dotrze, ze to nie przejdzie, to pomysla o zmianach zeby im latwiej bylo, a na koniec i tak wyjdzie na twoje. Zawsze tutaj tak bylo.

Wiem jak jest na TP HC. Tam nawet o zaporowki na poczatku rundy placza (bo zamiast pomyslec i przeczekac albo wyczaic dobry moment - czyt. dobry resp - na rusha, wola zablokowac i leciec do przodu jak lemingi). Mentalnosci niektorych nie zmienisz, mozesz ich tylko kijem nawrocic.