Lato w Valparaiso - event BFBC2 na serwerze E-SPORT

Bad Company 2 umarł? Nic z tych rzeczy. Ciągle można się postrzelać na paru serwerach wyhostowanych w G4G.pl. Po małych uzgodnieniach z userem Armada, postanowiłem odpalić kolejny event na serwerze komercyjnym. Tym razem można wygrać 3 koszulki od G4G i uścisk ręki prezesa Armady. Zabawę zaczynamy 25 lipca o godzinie 20.00 a kończymy 30 lipca 2013 roku. A całość odbywać się będzie na serwerze ESPORTS. Więcej o evencie w rozwinięciu newsa.

WYNIKI: 1 miejsce Turndown i on wygrywa koszulkę G4G, dodatkowe koszulki otrzymają też FX.Inzane oraz gondzior. W/w gracze proszę dane kontaktowe na maila admin@g4g.pl (czekam max do piątku 2 sierpnia) Gratulacje i dzięki za zabawę.


Nazwa eventu: Lato w Valparaiuso
Start: 25 lipiec 2013 godz. 20.00
Stop: 30 lipiec 2012 godz. 20.00
Serwery BC2: ESPORTS Valparaiso only 24/7
ESPORT - LOGOESPORT - LOGO Opis: Zdobądź jak najwięcej fragów pistoletami Spośród zliczanych graczy, wygenerowana zostanie lista TOP 20 czołowych fragołapów. Wygrywa ten który będzie miał największą ilość zdobytych fragów. Spośród pozostałych graczy, wyłonię 2 tzw ślepych strzelców, czyli fartem przydzielę dwie koszulki 2 losowo wybranym graczom plasującym się w TOP20. WARUNEK KONIECZNY: gracze ci muszą przebywać na terenie Polski. Zatem jeśli wygra gracz spoza PL, wygrywa następny po nim z największą ilością fragów ale grający z Polski. Bronie zliczane w evencie: M1911, M9 , M9-3, MP412, MP443 Zasady ogólne serwera (cytat - pisownia oryginalna):

Zasady servera: no baserape, nie mozna krasc pojazdow z bazy jesli ktos zostawi pojazd na polu bitwy wtedy mozna go sobie wziac, nie uzywamy at4\cg\rpg przeciw piechocie,nie reanimowac pod ostrzalem nie dolaczac do lepszego teamu.Oczywiscie ustawki pod event do nabijania fragow bede kontrolowal i banowal do konca trwania konkursu.Liczy sie mila atmosfera i dobra zabawa.Jeśli ktos nie bedzie umial sie zachowac rowniez pozegna sie z zabawa.

UWAGA: G4G nie wysyła fantów za granicę!.
UWAGA 2: G4G jest tylko partnerem technologicznym i sponsorem nagród. Nie bierzemy odpowiedzialności za akcje na serwerze. To serwwer komercyjny i działa wg zasad właściciela. Nie będziemy arbitrem rozstrzygającym ewentualne bany!


Tabela wyników - automagicznie odświeżana co 15 minut. (czekajcie a będzie wam dane)

Turnieje: 

Komentarze

Portret użytkownika VERG

gratulacje dla wszystkich uczestników i dzieki dla organizatorów i wicia za przedłużanie życia bc2 ;]

Portret użytkownika r0bson

Teraz konkurs kiedy komputer sprzedałem hehe :) no ale gratulacje dla skromnej ilości uczestników.