Nowa wersja serwera BF3 - 10.11.2016

Pozornie wydawać by się mogło, że gra Battlefield 3 została już porzucona przez twórców, na rzecz nowych produkcji. Tak się jednak nie stało! W związku z premierą Battlefield 1, serwery Battlefield 3 zyskają nową wersję oprogramowania. Wdrożenie kolejnej poprawki, związane jest z mechanizmem "acziwmentów" wprowadzonym w Originie przy okazji premiery Battlefield 1.
Co to konkretnie oznacza dla G4G.pl.
Jutro (10 listopada 2016) w godzinach porannych, aktualizować będę oprogramowanie serwera Battlefield 3 na wszystkich maszynach. Przerwy w działaniu poszczególnych serwerów gier, mogą potrwać od kilku do kilkunastu minut.
Mam ogromną nadzieję że aktualizacja powiedzie się, i nie będzie większych problemów. Poprawka o której dzisiaj piszę, miała ujrzeć światło dzienne już w sierpniu, lecz w ostatniej chwili została odwołana przez developera, z uwagi na problemy techniczne.
Jeśli więc TWÓJ serwer BF3 będzie niedostępny w dniu jutrzejszym, przez jakiś czas, oznaczać to będzie, że w danej właśnie chwili jest aktualizowany, i jest to przerwa całkowicie kontrolowana.