1vs1 G4G.pl CS:GO CUP - zapisy

1vs1 G4G.pl CS:GO CUP - zapisy

Za oknem biało, do świąt coraz bliżej, a i sam magiczny rok 2012 wkrótce dobiegnie końca po drodze jeszcze jakby było mało mamy koniec świata. Jednak to nie wszystko. Zaplanujcie sobie jeszcze w grudniu czas na pierwszy turniej G4G w Counter Strike Global Offensive 1on1. Do wygrania kilka nagród, a więc zainteresowani?

Na wstępie należy wytłumaczyć przebieg samego turnieju i skrócić regulamin.

Jak zostało wspomniane turniej to walka 1vs1. Wszystko to w systemie MR15 BO3. Już tłumaczę co się kryje pod tymi magicznymi skrótami.

MR15 oznacza, że runda trwa do zdobycia przez jednego z zawodników 15 fragów. Po tym następuje zmiana stron i dalsza rozgrywka. Mapę wygrywa osoba, która jako pierwsza zdobędzie 16 fragów.

Rozgrywane są 2 mapy wybrane przez uczestników.

W razie remisu 1:1 rozgrywana jest 3 mapa wyznaczona wcześniej przez organizatora.

Zasady nie są więc wyjątkowo skomplikowane.

Kolejnym punktem do wyjaśnienia są terminy spotkań. Po zapisach zostaną wylosowane pary pojedynków, które między sobą ustalają termin spotkania. Mają na to 7 dni. Gdy już się ugadają publikują termin spotkania w dziale na forum, który jeszcze powstanie. Rozgrywać swój pojedynek mogą na swoim serwerze lub zgłosić potrzebę na takowy u organizatora. Po rozegraniu pojedynków obydwie strony publikują wymagane screeny w tym samym temacie. W przypadku braku ustalenia terminu przed wymaganym terminem, godzina meczu zostaje narzucona przez organizatora.

Kolejne etapy rozegrane zostaną w ostatni weekend grudnia lub pierwszy weekend stycznia. Datę wybiorą uczestnicy turnieju, którzy przejdą dalej. W zależności od ilości graczy plan wygląda następująca.

Przy 32 osobach 1/8 finału i wybrany weekend to czas na rozegranie pojedynków z tego etapu, a kolejny weekend to już 1/4, 1/2 i finały.

Przy 16 osobach wybrany weekend będzie wyglądał następująco. 1/4 finału w piątkowy lub sobotni wieczór z wyznaczonymi terminami przez organizatora, zaś niedzielny wieczór to czas na półfinały i finał.

Pod słowem wieczór kryją się godziny 18-22, a same dokładne godziny zostaną szczegółowo ustalane z organizatorem. Z zastrzeżeniem jednak, że terminy spotkań po świętach mogą się zmienić i jest to wstępny plan.

W razie wątpliwości pytajcie w komentarzach.

Zapisy na turniej odbywają się poprzez poniższy formularz. Wymagane jest uzupełnienie swojego STEAM_ID w profilu G4G. Zapisy trwają do 15 grudnia 20:00 i tego samego dnia wybrane osoby dostaną dalsze informację na swojego mejla podanego w profilu. Udział mogą wziąć 16 lub 32 osoby w zależności od zainteresowania, a kolejność zapisów ma znaczenie.

Szczegółowy regulamin, LEKTURA OBOWIĄZKOWA, znajdziecie tutaj http://g4g.pl/pl/1vs1-g4gpl-csgo-cup-regulamin

Czas na nagrody, a te mamy dla całego podium.


I nagroda


E-Blue Mazer Type-R

mazermazer
II nagroda
koszulka G4G

III nagroda
Titan Quest Steam Key


Sponsor nagrody

Zapraszamy do udziału! Od was zależy czy pojawią się kolejne turnieje w najnowszym CSie.
Klany zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty hostingowej.


Komentarze

Portret użytkownika kupyn

nie mam cs:go :<

nie mam cs:go :<

Portret użytkownika Infantor

W odniesieniu do zasad: Gramy

W odniesieniu do zasad:
Gramy po prostu do 16 wygranych rund przez jednego gracza na danej mapie, ale co do systemu BO3 czyli Best of three powinno raczej być tak, że gra się do dwóch wygranych map, a jeżeli mamy 1:1 to gramy całą trzecią mapę a nie jakieś dziwne 3 rundy w CT i 3 w TT i tak na zmianę jeżeli się nie rozstrzygnie.

W odniesieniu do nagród:
Spoko, ale ten Titan Quest za III miejsce jest śmieszny, już lepiej nic nie dawać bo wstyd trochę, warty może z 50 groszy maksimum, był nawet ostatnio w Humble Bundle dodawany jak ktoś kupił więc pewnie i stąd macie klucz. Lepiej rzucić koszulkę lub po prostu nagrody za pierwsze i drugie miejsce tylko.

Prawdopodobnie się zapiszę, czas do 15 grudnia więc jeszcze zobaczę jak z czasem.

Portret użytkownika q0084

BO3 poprawione. Wzorowałem

BO3 poprawione. Wzorowałem się na innych tego typu turniejach i takie mają rozwiązania, ale jednak lepiej będzie to zrobić jasno i wyraźnie.
3 nagroda jest na pocieszenie, żeby jednak walka o trzecie miejsce miała sens i nie było to tylko pierdółka

Portret użytkownika Fanatyk1

Kiedy odbędzie się pierwsza

Kiedy odbędzie się pierwsza runda?

Portret użytkownika q0084

Harmonogram: i. Zapisy

Harmonogram:

i. Zapisy 10.XII-15.XII
ii. Eliminacje: 17.XII.2012-23.XII.2012
iii. Kolejne etapy: Weekend 28-30.XII 2012 lub 4-6.I.2013 (głosowanie po eliminacjach)

Portret użytkownika HoOlig4N

Neta mi rozłącza co jakiś

Neta mi rozłącza co jakiś czas. Mam nadzieję, że tak się nie stanie podczas pojedynku :/

Portret użytkownika DONY

A mam pytanko Co z serwerem

A mam pytanko Co z serwerem do gry i czy obowiązuje jakiś anti-cheat ?

Portret użytkownika q0084

serwery będą 3 od G4G jeśli

serwery będą 3 od G4G jeśli ktoś nie ma swojego i będzie je można na godzinę, czyli na czas meczu zamówić. Oczywiście jak się rzucicie wszyscy na piątek wieczór to będą problemy, ale dlatego jest tydzień na rozegranie żeby sobie znaleźć ten jeden dzień. W końcu godzina w tygodniu to nie wiele i można w każdy dzień zagrać. Na cheaty to co oferuje sama gra, czyli VAC

Portret użytkownika Fanatyk1

Jeszcze dla pewności zapytam.

Jeszcze dla pewności zapytam. W regulaminie jest, że wygrywa ten, który zdobędzie 16 fragów. Czy aby na pewno? Nie ten, który wygra 16 rund? Może się zdarzyć, że ktoś np zabije przeciwnika (zdobędzie fraga) ale nie rozbroi paki - przegra rundę. Albo odwrotnie. rozbroi ale nie zabije. Czy aby na pewno tak ma być i nie ma błędu w regulaminie?

Portret użytkownika q0084

zgadza się, błąd, liczą się

zgadza się, błąd, liczą się rundy nie fragi przeoczenie

Portret użytkownika DONY

Mam pytanie jakieś grupy czy

Mam pytanie jakieś grupy czy jak ? :O