CTF i Air Superiority na zwiastunach End Game

End Game logoOczekiwanie na ostatni pakiet rozszerzeń do Battlefielda 3 powoli się kończy – w End Game zagramy już w marcu. Z tego tytułu na wierzch wypłynęło trochę soczystych materiałów, w tym, oczywiście, filmowych. Rzućcie więc okiem na zdobywanie flagi na motorach i masowy podbój przestworzy w samolotach odrzutowych.

Drugi z filmów w teorii nie jest dostępny dla wszystkich (w domyśle ekskluzywny dla posiadaczy kont Premium), ale na szczęście EA nie kwapi się z usuwania go z YouTube’a. Ukazana na nim mapa ze sterowcem i potężnymi elektrowniami wiatrowymi to jedna z czterech dostępnych w End Game. Ponoć jej „wiatrowy” temat nie jest przypadkowy, bowiem pozostałe lokacje mają odpowiadać innym porom roku. Majestatyczne wiatraki są tłem dla trybu Air Superiority (czyli powietrznej dominacji), z „flagą” do przejęcia w postaci sterowca.

Pierwszy zwiastun ukazuje bardziej „przyziemną” stronę dodatku, gdzie terenowy Humvee (w nowej wersji z działkiem przeciwlotniczym) ucieka z flagą przeciwnika w asyście motorów crossowych. Jestem bardzo ciekaw jak tryb Capture The Flag sprawdzi się w Battlefieldzie 3, wszak jest to raczej zabawa typowa dla strzelanek z motywem futurystycznym, na przykład Quake'a czy Unreala (acz pojawił się już dziesięć lat temu w BF 1942).

End Game to także nowe nieśmiertelniki, zadania oraz pojazd - powietrzny statek desantowy, który można użyć do zrzutu za linią wroga. Nowych broni niestety brak, więc wszyscy ci, którzy czekali na Desert Eagle'a muszą obejść się smakiem.


Komentarze

Portret użytkownika ch3sterx

Irytujące są te dodane

Irytujące są te dodane atrakcyne dźwięki eksplozji i tym podobne mające sie nijak do tych w grze. W każdym trailerze.

Portret użytkownika kupyn

jak to nie będzie nowych

jak to nie będzie nowych pukawek?! :<