End Game już jest!

Battlefield 3 logoMamy połowę marca, czyli ostatni dodatek do Battlefielda 3 wylądował w rękach odbiorców (choć na razie tych uprzywilejowanych). End Game serwuje miłośnikom symulacji pola bitwy przede wszystkim motory crossowe, tryb przechwytywania flagi i epickie powietrzne walki kilkunastu myśliwców naraz.

Najnowszy zwiastun waszego ulubionego symulatora mordu całkiem nieźle pokazuje wszystkie „ficzery” oferowane za 50 złotych przez DICE pod nazwą "End Game" (lub „za darmo” jeśli macie konto Premium), ale czterem nowym mapkom zawsze fajnie jest przyjrzeć się mocniej. Jeśli wypadło tak, że czytacie tego newsa zamiast zwiedzać je samemu, to zapraszam do seansu z krótką analizą wszystkich świeżych lokacji.

A jeśli zdążyliście już pograć, to jakie są wasze wrażenia?


Komentarze

Portret użytkownika S1B0y

Dzisiaj

Dzisiaj się zacznie :)))

Portret użytkownika kiartan

"(lub „za darmo” jeśli macie

"(lub „za darmo” jeśli macie konto Premium)" trochę mijasz się z prawdą, Premium to przedpłata za wszystkie dlc.

Portret użytkownika [Yossarian]

to wlasnie ta przedplata 'za

to wlasnie ta przedplata 'za darmo'

poza tym, 3 mapki sa imho super pod tryb cql (operacja brzeg rzeki jest dla mnie za waska), wszystkie (4) pod as i ctf ;]

Portret użytkownika Sebo125

Wąska mapa powoduje, że

Wąska mapa powoduje, że zawsze coś się dzieje, a nie biegasz i szukasz mięsa. Tryb Bitwa powietrzna bez sensu, najgorszy w całym BF3.

Portret użytkownika PANIq

jak dla mnie spore

jak dla mnie spore zaskoczenie, troche denerwuja mnie wszechobecne miny i c4 na flagach, ale jak sie gra z kims ogarnietym (czyt. z kumplami) to jest naprawde przednia zabawa

air superiorty = jeden wielki pisk LOCK :D

Portret użytkownika Bullit

ta,... i radar w tym trybie

ta,... i radar w tym trybie totalnie bezsensu jakis jest