Krótki zwiastun BF3: Decydujące starcie

End Game logoNie powiem, żebym obgryzał paznokcie w oczekiwaniu na pierwszy zwiastun Battlefield 3: Decydujące starcie, ale zastanawiałem się, co tym razem zaserwuje nam producent. A kiedy już wreszcie trailer ukazał się, pozostawił mnie z mieszanymi uczuciami…

Nie będę wyzłośliwiał się na fakt, że z 56 sekund filmiku zaledwie 22 prezentują gameplay, a reszta to bezużyteczne wstawki. Ambiwalentne uczucia wzbudziła we mnie bowiem sama jazda motocyklem, która wygląda dość bezpłciowo i nie tak dynamicznie, jak spodziewałbym się tego w tytule AAA (zaznaczam jednak, że mogę być nieco skrzywiony pod tym względem, bo na MotoGP 3 zjadłem zęby).

Ostatecznie więc pomysł z motocyklami — w formie zaprezentowanej na zwiastunie — do mnie nie trafia. (Scena pojedynku helikoptera z motocyklem… Co ja paczę? To jest Battlefield czy jakaś superprodukcja z Hollywood?). Ale dam DICE jeszcze jedną szansę i zaczekam na jakiś dłuższy materiał.


Komentarze

Portret użytkownika Fomas

Ważniejsze jak będą grywalne

Ważniejsze jak będą grywalne mapy, bo ta sceneria z filmu (góry, jesienne kolory)wygląda ciekawie.

Portret użytkownika Willow

film się popsuł

film się popsuł :(

Portret użytkownika Biały Wilk

Naprawione

Naprawione ;)

Portret użytkownika mwnn

Cale szczescie, ze jest to

Cale szczescie, ze jest to ostatni dodatek. Strach pomyslec jakimi idiotyzmami panowie z Dice uraczyliby nas w kolejnym dodatku :-D. End Game powinien nosic podtytul Facepalm.

Portret użytkownika kupyn

chciałem przed chwileczką

chciałem przed chwileczką wejść na serwer battlefielda 3 a tu jakaś aktualizacja 32,02 MB jakiś patch czy może coś mi zjało jakieś pliki??

Portret użytkownika ghostaka

to jest teaser a nie trailer

to jest teaser a nie trailer dlatego tylko 22 sekundy :P

Portret użytkownika Biały Wilk

No i tylko marnują mój czas

No i tylko marnują mój czas tymi pozostałymi 30 sekundami reklam.