Manifest

Witaj na serwerach INEA i G4G !

Właśnie znajdujesz sie na stronie serwerów gier w sieci INEA.
INEA to nowoczesne usługi multimedialne i telekomunikacyjne stworzone z myślą o potrzebach Klientów. Grupa INEA gwarantuje najwyższej jakości dostęp do telewizji analogowej oraz cyfrowej, szerokopasmowego internetu, telefonu stacjonarnego oraz wielu innych nowoczesnych usług świadczonych Klientom indywidualnym i biznesowym.INEA to także długoletnia tradycja serwerów gier multiplayer.
Zarówno serwery (nie wszystkie) jak i łącza internetowe należą do firmy INEA.
Przez te wszystkie lata zabawy w sieciowe  granie wokół serwerów w INEA utworzyła się prawdziwa, liczna, społeczność graczy, którzy nade wszystko cenią sobie klimat, jaki tutaj stworzylismy, kulturę i wysoki poziom gry oraz wysoki poziom prowadzenia serwerów.

Serwery gier INEA i G4G to coś więcej niż gry. To społeczność graczy.

Prowadząc serwery gier kierujemy się prostymi i czytelnymi zasadami:
 
1) Serwery prowadzone są dla graczy przez graczy pod patronatem firmy INEA.
2) Nie robimy serwerów dla botów. Tworzymy je dla LUDZI !.Lubimy porozmawiać, spotkać się. Tworzymy grupę pasjonatów.
3) Serwerami zajmuje się więc ekipa skupiona wokół G4G.pl -> gracze dla graczy
4) Serwery udostępniane są jako public - czyli otwarte dla wszystkich (poza serwerami. turniejowymi oraz ligowymi na których gramy klanówki)
5) Serwery public nigdy nie będą zahasłowane.
6) Każdy serwer prowadzony jest przez grupę osób odpowiedzialnych za daną grę. Kto jest odpowiedzialny za konkretną grę zobaczycie w opisach serwerów.
7) Serwery działają jako non-profit, z tego tytułu prowadzenie akcji reklamowych, czy informacyjnych o charakterze komercyjnym na serwerach jest zabronione pod groźbą zamknięcia serwera.
8) Na serwerach nie przeklinamy, nie czitujemy i nie utrudniamy grać innym graczom- tworzymy miłą atmosferę,
9) Serwery innych gier mogą zostać utworzone pod warunkiem gdy osoba która wyjdzie z taką inicjatywą, przedstawi pełen plan zagospodarowania serwera oraz będą ku temu sprzyjały warunki techniczne. Serwer taki działałby pod skrzydłami g4g.pl zgodnie z zasadami panującymi na innych serwach INEA i G4G.

Nasze serwery prowadza gracze dla graczy więc wszelka roszczeniowa postawa (bo mi się należy) jest nie na miejscu. Chcesz zmian ? Masz pomysł  > - Dołącz do nas, zrób coś fajnego dla innych.

UWAGA: Dostaję dużo maili od klanów z prośbą o tzw sponsoring.
Informujemy iż INEA już sponsoruje ogromną grupę graczy - hostując gry.
My zaś sponsorujemy swoim czasem rozwój społeczności graczy. Sponsorowanie klanów zewnętrznych jest więc niemożliwe. Ale nie pogniewamy się jeśli będziesz chciał dołączyć do nas w pomocy w rozwoju gier multiplayer w PL prowadząc właśnie serwery public w INEA i G4G.
Wszelkie informacje uzyskasz pisząc do admina.

Zapraszamy do gry :)


Tagi: