Mecz G4G vs MH Wyniki


W czasie kiedy Battlefield 3 ma problemy z PunkBusterem społeczność graczy G4G.pl w Battlefield Bad Company 2 rozegrała mecz przeciwko Modern Hussary. Może nie jest to już ta sama mocna ekipa co kiedyś, ale daliśmy radę i walka była zacięta i wyrównana. Bez żadnych treningów, spora część nawet pierwszy raz się usłyszała i grała ze sobą i pomimo tych przeciwności z 6 rund udało nam się wygrać 2. Wynik jednak nie odzwierciedla wyrównanej i zaciętej walki o każdą flagę.
Dziękujemy dla Modern Hussary za ten mecz i oczywiście osobom które grały pod szyldem G4G. Dokładna rozpiska i screeny w rozwinięciu.

Pierwszą mapę jaką rozegraliśmy była Pustynia Atakama czyli wszystko co daję BF BC2 na polu walki. Niestety nie udało się nic wygrać, ale wszystko przez doskonałego pilota i strzelca w MH ;) Przegrana do 39 w rewanżu do 46.

Następnie zmierzyliśmy się na mapie Kanał Panamski. G4G udało się urwać jedną rundę przewagą 7 ticketów, lecz następna przegraliśmy do 17

Ostatnia walka odbyła się na mapie Port Arica, czyli czysta walka piechoty i tutaj G4G radziło sobie najlepiej. Jedną rundę udało się wygrać 29 ticketami kolejna była mniej szczęśliwa i przegraliśmy do 28.

Dzięki wszystkim jeszcze raz za udział i może do następnego :)