Medal of Honor: Warfighter w G4G

25 października 2012 roku czeka nas europejska premiera gry Medal of Honor Warfighter. Gra ma być wyzwaniem rzuconym serii Call of Duty. Czy będzie to udana próba? Zobaczymy. Póki co informuję, iż w dniu dzisiejszym G4G uzyskało status Ranked Server Provider dla gry Medal of Honor Warfighter. Oznacza to, że od dzisiaj możecie już zamawiać serwery tej gry w G4G. Z racji tego, iż produkcja powstała na silniku BF3, cenę za slot gry skalkulowaliśmy na tym samym poziomie (3 i 4 PLN/slot), co slot gry Battlefield 3. Zamówienia złożone do 25.10.2012 roku traktowane będą jako preorder.


Komentarze

Portret użytkownika R17EN

Nic tylko brać i grać na

Nic tylko brać i grać na waszych serwerach, gdzie można za byle co dostać bana a tryby rozgrywki są tak zróżnicowane jak konstrukcja cepa.

Portret użytkownika Wsza

loool

R17EN, tu mowa jest o pryewatnych serwerach dla klanów czy serwisów społecznościowych itp itd. To iż będą serwery pod szyldem g4g to równiez oczywiste, ale jak ci się nie podoba grać na naszych publicach to zrób se panie własnego ;)

Portret użytkownika R17EN

"G4G uzyskało status Ranked

"G4G uzyskało status Ranked Server Provider dla gry Medal of Honor Warfighter" Nie znaczy tylko że mogą sprzedawać innym serwery ale że sami je mogą stawiać też. Nie nie muszę robić własnego wystarczą niemieckie serwery. Tam chociaż jest wystarczająca ilość trybów rozgrywki i nie trzeba się o to prosić.

Portret użytkownika wiciu

A skąd wiesz jakie są/będą

A skąd wiesz jakie są/będą tryby rozgrywki w mohw. Już grałeś ? Na razie grałem z samymi ruskami a ciebie nie wiedziałem. Znaczy się prorok.

Portret użytkownika qlik00

poprzednia część też miała

poprzednia część też miała być konkurencyjna. zniknęła tak szybko jak się pojawiła

Portret użytkownika Sebo125

E, nie gadaj, sporo godzin

E, nie gadaj, kilkanaście godzin przegrałem na MoH z 2010, do tej pory pykam sobie od czasu do czasu, gra ma klimat, chociaż czasy świetności ma za sobą.