Odrodzenie - event Bad Company 2 w G4G

Ciągle gracie w Bad Company 2. I to gracie sporo. Nie może zatem być inaczej, G4G musi wrócić do cyklu eventów skillowych, właśnie dla Bad Company 2. Pierwszy konkurs z nowego cyklu nosi nazwę "Odrodzenie" i dedykowany będzie miłośnikom serwerów hardcore. Współorganizatorem zabawy jest firma Cooltshirt.pl. Zabawę zaczynamy 29 lutego o godzinie 20, a ostatnie fragi zdobywamy 7 marca. Rozwińcie newsa a dowiecie się więcej o konkursie i atrakcyjnych nagrodach!.
Nazwa eventu: Odrodzenie Start: 29 lutego 2012 godz. 20.00 Stop: 7 marca 2012 godz. 20.00 Serwery BC2: Serwery HC - [3] oraz [10] Opis: Zdobądź jak najwięcej fragów broniami z odległości mniejszej niż 100 m. Odległość ta, jest wielkością bardzo umowną. Przypominam że gra nie potrafi określić dokładnie odległości ! To taka specyficzna niedoróbka DICE. Ale generalnie zasada jest prosta. Premiujemy tych, którzy będą zamiatać przeciwnika z jak najmniejszej odległości. Spośród zliczanych graczy, wygenerowana zostanie lista TOP 20 czołowych fragołapów. Wygrywa ten który będzie miał największą ilość zdobytych fragów. Spośród pozostałych graczy wyłonię 2 nagrody pocieszenia. Bronie zliczane w evencie: AEK971','AUG','G3','MG3','SVU Regulamin ogólny konkursu: koniecznie przeczytajcie Nagrody: I nagroda: podkadka QCK steelseriesII nagroda: koszulka BF3 Back to Karkand + kubek B2K - nagrody ufundowane przez firmę cooltshirt.pl
Przypomnę że właścicielem marki eGame.com.pl - ubieramy klany oraz cooltshirt.pl jest firma FP Kobra. Firma ta, specjalizuje się w wykonawstwie nadruków na koszulkach (od jednej sztuki!) dla klanów i organizacji e-sportowych. Sam Kobra bywa na naszym Forum.

III nagroda - koszulka G4G (XL lub L)- wytypowana spośród pozostałych 18 graczy znajdujących się na liście top 20.
Tabela wyników - automagicznie odświeżana co 15 minut.