Poniedziałkowy Pokaz Skilla #24

Battlefield 3 logoChoć z Battlefielda 3 widzieliśmy już wiele, to gra ta wciąż ma wiele do zaoferowania. Mam na to dowód w postaci kolejnych imponujących, zadziwiających i śmiesznych klipów - także z dodatku End Game, w który nasi konsolowi bracia z obozu PlayStation 3 śmigają już od jakiegoś czasu.

Wydawałoby się, że motorem raczej ciężko jest rozjechać człowieka, a zwłaszcza w tak dynamicznej grze jak Battlefield 3. Popularny Sho Sho udowadnia, że to nie takie trudne nawet przy jeździe w kółko, a przy okazji wykorzystuje nową zabawkę od DICE do – bardziej już tradycyjnego – przekazywania wybuchowych pozdrowień.

Na dowód, że nawet najbardziej niedorzeczne pomysły znajdują w BF3 swój efektywny (i efektowny) koniec, prezentuję wam kolejny filmik Sho Sho, w którym do motoru została przytwierdzona… mina przeciwpiechotna.

Zagłębiając się dalej w Króliczą Norę: jak sprzedać bodik śmigłowcowi szturmowemu i dobrze na tym wyjść.

Wciąż podążając za białym królikiem można natknąć się już tylko na coś takiego:

Przechodząc z krainy absurdu we względną normalność, czyli „Around The World” rakietą TOW…

…lub ewentualnie wykorzystanie wrażego samolotu w roli pocisku:

Tymczasem w świecie skillerów ownage dysponowany jest często i gęsto. Gwiazda tego wydania 10 najlepszych zagrywek to niewątpliwie gość niszczący helikopter miną przeciwpancerną (# 9).

U ClaYmaNa nihil novi – tylko fragi i fragi świetnie zmontowane.

Threatty także się nie wychyla, wydając kontynuację swojego Full Metal 3, uważanego za najlepszy fragmontaż z Battlefielda 3. Co to dla niego!

Na deser anty-trolling, czyli jak udowodnić, że pędzący jeep bez załogi w środku to broń obosieczna.