Poniedziałkowy Pokaz Skilla #25

Battlefield 3 logoTrochę poniedziałków minęło od ostatniego odcinka Pokazu Skilla, więc mam nadzieję, że zatęskniliście troszkę za „szczęko-opadowymi” strzałami. Dziś znowu Battlefield 3. Tak, wiem, że widzieliśmy już z tej gry bardzo wiele. Na szczęście jednak nie tak wiele, by nie wystarczyło na kolejny, choć chyba ostatni już odcinek z grą DICE w roli głównej.

Na początek kilka mocnych „motorowych” klipów, prosto z jeszcze w miarę świeżego dodatku End Game. Jeśli ktoś myślał, że ustrzelenie śmigłowca z ziemi ręczną wyrzutnią rakiet to sztuka, niech ogląda.

Na dokładkę akcja z motorem godna najbardziej szalonego hollywoodzkiego filmu, z tym że nie ustawiana…

Następnie dowód, że porzucony motor może rozjechać kogoś za nas lub zmienić właściciela w zupełnie nieoczekiwany sposób.

Żeby nie było monotonnie, porzucam temat jednośladów na rzecz karabinów snajperskich, wykorzystywanych w nie mniej spektakularnym stylu. Jak tu, w prawdopodobnie najlepszej serii quickscope’ów, jaką widzieliście w tej grze.

sSantzuu udowadnia, że rola snajpera-pilota może być całkiem sensownym rozwiązaniem.

Sleepart natomiast (#1) nadaje pilotowi-snajperowi nowy sens, strzelając headshota z odległości 1800 metrów. To, że stracił przy tym swój samolot zupełnie traci przy tym znacznie…

Palnik w BF3 z reguły nie służy do zabijania, ale są tacy, co wykorzystali jego pełny potencjał. Taak, wiem, wiecie o tym. Ale czy wiedzieliście co się dzieje, kiedy spotykają się dwaj jego amatorzy?

Palnik jest też elementem robota służącego do rozbrajania ładunków wybuchowych, tudzież ludzi. Z życia. Połączcie to z C4 i grą w golfa, a wyjdzie wam jedna z najbardziej intrygujących akcji jakie serwery BF3 widziały.

Z racji tego, że 25 odcinek PPS może być ostatnim dla trzeciego Battlefielda, na koniec serwuję wam kapitalną machinimę o dobrze wam znanych, acz chyba nigdy tak łądnie przedstawionych, „momentach BF3”.