Poniedziałkowy Pokaz Skilla #28

CS:GO logoW Kolonii zakończyły się właśnie turnieje z cyklu ESL One, co stanowi wyborną okazję na kolejny odcinek Poniedziałkowego Pokazu Skilla. W programie naturalnie filmy z Counter-Strike’a, gdyż to on był gwoździem programu rozgrywek, ale mam dla was także niesamowite popisy z Unreal Tournament, Quake’a 3 oraz… Minecrafta.

Otwieram sympatycznym filmem poświęcony duńskiej ekipie Dignitas, która odpadła w półfinale ze słynnym Fnatic.

Wyczyny Dignitas przebijam najnowszym filmem mojego kolegi Hytexa, który swoją „finalną” produkcją odwalił kawał naprawdę dobrej roboty – dziś rzadka sprawa!

Następnie coś już nieświeżego, ale bardzo konkretnego – smakowity fragmontaż RAGEN od niejakiego NEPa.

Żeby było do kompletu z „kanterami”, zapodaję także filmik z CSS. Niech was nie zmyli jego przedziwna nazwa, ogląda się zupełnie dobrze.

Dla amatorów strafe i rocket jumpów przygotowałem O’gee – The History od Jamesa z MovieNations – jednego z lepszych twórców obecnie działających na scenie.

Obiecany we wstępie fragmovie z Minecrafta. Komentarz zbędny.

Na koniec zostawiłem coś naprawdę sytego: UT Face Pro. Produkcja jegomościa kryjącego się pod pseudonimem abc wprost poraża niesamowitością fragów. Kiedy człowiek myśli, że widział już wszystko, nagle wpada cios obuchem i nic nie jest już takie samo.

Na deser klip z CSGO dopełniający klamrową budowę. Na nim człowiek specjalizujący się w tytułach wyścigowych próbuje szczęścia w Global Offensive grając… kierownicą. Headshot with a wheeeeeeeeeel, feel it reeeeaaaal...