The Demon

 

The Demon to przełomowa w mojej karierze produkcja, dzięki której zostałem zauważony na scenie moviemakerskiej. Unikatowy klimat, stylistyka i "fabuła" pozwoliły mi zaistnieć, a film po dziś dzień broni się całkiem nieźle.   

 

 

Demon powstawał dość długo, bo pół roku, z czego 2,5 miesiąca zeszło na sam montaż. Mój gwiazdor strasznie zwlekał z posłaniem mi dostatecznej ilości dobrych dem, ale i ja się obijałem, przyznać muszę. Jak wskazuje tytuł, całość skąpana jest w mroczno-demonicznym klimacie i podobnie jak w przypadku [i]Ligi ICP[/i] ma mini-fabułkę, acz tym razem nieco bardziej rozbudowaną. Oto tajemniczy demon opanowuje pewnego żołnierza, VeRiAla, co daje mu nadludzkie umiejętności. By stworzyć należytą atmosferę potrzebowałem mocnej, brutalnej wręcz muzyki i uznałem [i]I Stand Alone[/i] grupy [i]Godsmack[/i] za wybór idealny. Równiez kolorystyka musiała być odpowiednia. Dusta 2 całego zanurzyłem w sepii, odjąłem kontrastu i kolorów - to aura spowodowana obecnością Demona. Film jest krótki, by spotęgować jego surowość, brutalność. Żadnych zbędnych scen czy fragów - wszystko co najlepsze w skondensowanej formule.

Co się zmieniło od mojego poprzedniego filmu? Napewno odrobiłem lekcję po [i]Lidze ICP[/i] i tym razem zadbałem o dobrą animację, jakość oraz dźwięk. Chciałem żeby Demon był wypieszczony pod każdym względem i wciąż myślę, że się udało, choć patrząc z perspektywy czasu zabrakło lepszego wykonania kilku pomysłów. W Polsce film przyjął się raczej średnio, za to na świecie całkiem nieźle - średnia ocen wyniosła około, zatem można mówić o sukcesie : )

 

[b]Premiera[/b] - luty 2007

[b]W roli głównej[/b] - VeRiAl

[b]Start projektu[/b] - 24.08.2006

[b]Koniec projektu[/b] - 15.02.2007

Projekt loga - RaVieE

Tekstury nieba - blokers

Aktorzy w intrze - sNk, SavagE, Satyr, blokers, Kuti, Kadel, switon, rgz

Muzyka - Godsmack "I Stand Alone" & Hunter "NotHeaven"

 

Screenshoty

Opinie użytkowników board.counter-strike.pl

 

Linki:

[url=http://www.megaupload.com/?d=ZO9383T0]Download @ MegaUpload[/url]

Download @ Baltgames

Download @ Hack4Life.de

HQ Stream @ The Movie Vault

 

 

Usunięte sceny