Regulamin serwerów BF3 w G4G

Niniejszy regulamin odnosi się tylko i wyłącznie do serwerów publicznych społeczności graczy G4G.pl. Różnią się tym od sewrerów komercyjnych że nie mają tagu "|G4G.pl" na końcu nazwy serwera.

Założenia podstawowe

  • Podstawą jest miła i dobra zabawa zgodnie z poniższymi zasadami.
  • Na serwerach adminują dorośli ludzie, ceniący kulturalną i uczciwą rozgrywkę.
  • Gracze wszelkie łamanie zasad i psucie atmosfery podczas gry, zgłaszają na forum w odpowiednim dziale [BANY] wraz z dowodami screen/filmik.
  • Jeśli chcesz zostać adminem zgłoś się na forum do odpowiedniego działu.

Formy karania:

  • WARN - Ostrzeżenie zostawiające ślad w bf3 guard -uzbierasz 3 warny => ban 2 dni
  • KICK - wyrzucenie z serwera
  • BAN - czasowy zakaz gry na serwerach G4G
  • PERMBAN - ostateczna kara i dożywotni ban na serwery G4G. Tych banów nie zdejmujemy!
  • Jeśli dostałeś bana - możesz się odwołać. Zapoznaj się z tym materiałem.

REGULAMIN

1. Obowiązuje całkowity zakaz przeklinania (także cenzurowania przy pomocy "*" lub innych znaków), wyzywania, spamowania, reklamowania czegokolwiek na czacie. -> KICK/BAN, dla osobników niereformowalnych PERMBAN!

2. W czasie gry nie dyskutujemy z adminem i jego decyzjami pod groźbą KICKA lub BANA! Jeśli uważasz decyzję admina za niesprawiedliwą napisz skargę w odpowiednim dziale na forum. Jak to zrobić przeczytasz TUTAJ.

3. Cziterzy, exploiterzy i osobnicy wykorzystujący błędy gry karani są BANEM/PERMBANEM!

4. Zabijanie członków własnej drużyny (TeamKill ) i niszczenie własnego sprzętu jest surowo karane! -> BAN

5. Pojazdy nie są twoim prywatnym transportem, zabierz innych graczy z bazy. Nie czekaj w bazie na pojawienie się pojazdów! -> WARN/KICK/BAN

6. Zmiana drużyny na wygrywającą jest zabroniona. No chyba że masz się za miękkiego Kazia i podniecają Cię punkciki. -> KICK/BAN

7. Na prośbę admina gracze mają obowiązek otworzyć prywatną drużynę (squad), aby admin mógł do niego dołączyć - ze względu na mechanizm gry tylko tak pewne rzeczy można sprawdzić. Niedostosowanie się ->WARN/KICK (punkt do zdjęcia jeśli będzie spectator)

8. Pamiętaj cenimy sobie grę zespołową. Obowiązkowo wypełniasz cele aktualnego trybu gry. Gorączka - wysadzasz/bronisz mcomów | Podbój - Bronisz/zdobywasz flagi. Jesteś samotnym wilkiem? Lubisz trzepać tylko fragi? Szukaj innego serwera, pozbędziemy się Ciebie szybciej niż myślisz. Warn/kick =>BAN

UWAGA:
W grze można robić wiele rzeczy które trudno opisać zapisami regulaminowymi, zatem ocena przewinienia czy też stylu gry danego gracza będzie oceniania "na gorąco" przez admina. Co to oznacza? Z uwagi na niezłą zadymę w grze pewne zdarzenia mogą być różnie zinterpretowane, ale z uwagi na swoje funkcje na serwerze admin ma ZAWSZE rację. To on podejmuje decyzję. Kary nie są dotkliwe, a KICK traktujecie jako upomnienie.

Chcesz wrócić po KICK-u na serwer i powyzywać? Odpuść sobie... admin pozbędzie się ciebie na dobre.

Regulamin będzie na bieżąco rozwijany wraz z samą grą. Informacje o zmianie regulaminu będą się pojawiać na forum w dziale BF3.