Unreal PoweR

Zanim Unreal Tournament w końcu powróci w blasku chwały w swojej czwartej odsłonie, amatorzy strzelania na arenie nie mają wielu powodów do ekscytacji. Na szczęście właśnie się to zmieniło za sprawą filmu Unreal PoweR, który pokazuje fragowanie z niespotykaną dotąd intensywnością

Dzięki Unreal PoweR starałem się wynieść fragowanie na nieznany dotąd poziom intensywności, dzięki szybkiemu tempu, naprawdę mocno kopiącej muzyce, głowach eksplodujących tuż koło kamery i spikerowi drącemu się „Monster Kill!!”.

Sam pomysł na film z Unreal Tournament siedział mi w głowie już od ładnych paru lat, ale zawsze na drodze stała jakaś przeszkoda. Niedawno udało mi się je wszystkie pokonać i po kilku miesiącach pracy mogę z dumą powiedzieć, że zrealizowałem swoje marzenie – Unreal Power to z pewnością jedno ze swoich największych dzieł, a być może i największe.

Download W TYM MIEJSCU.


Komentarze

Portret użytkownika Alphanumerix

To nie jest gracz, to jest jasnowidz.
Przecież on przewiduje ruchy wroga! :D Skill niesamowity, nic, tylko gratulować :P
Brawo, SavagE! Chwała Ci!

Portret użytkownika Lancet

Bardzo ładnie zmontowane, z adekwatną muzyką. Jako naczelny smerf maruda przyczepie się tylko o 2 pierdoły - przy odliczaniu UT announcera, gdy doszedł do 'monster kill' zabrakło mi tego klasycznego, zwielokrotnionego 'mo-, mo-, mo- monster kill', no i na koniec zamiast 'double kill' dużo bardziej na miejscu byłoby 'godlike' ;-)

Tak, czy siak - dobra robota, Ondriej!

Portret użytkownika SavagE

monster kill jest taki, jaki jest w ut3, a double kill, bo w ostatniej akcji jest... double kill ;)