Weterani - mecz G4G vs BFzone

Społeczność BF BC2 mogła się czuć lekko zaniedbana widząc, ze coś się dzieje w BF3, a u nich pomimo nadal dużej frekwencji na serwerach nie ma żadnych okazji do zabawy. Z tego powodu narodził się kolejny pomysł na mecz towarzyski pod barwami G4G. Tym razem przeciwnikiem będzie BFzone, a do wygrania koszulka G4G z nowym wzorem, której jeszcze nie było w żadnym evencie! Wszystkich chętnych zapraszam do rozwinięcia.
/// Aktualizacja 5.VIII
Tak mumble nie działa, info dostaniecie na mejla maksymalnie 2 godziny przed meczem

Ustawienia i zasady
13 vs 13
Tryb Normal
Standardowa ilość ticketów
2xCQ 2xRush z naszej strony wybrane zostały: Kanał Panamski w CQ, Valparaiso w Rush
Termin: 5.VIII 20:00
Zapisy do 3.VIII 20:00

W przypadku zapisania się powyżej 26 osób zostaną wybrane dwa składy. W przypadku mniejszej ilości 12 + 3 rezerwy.
Nagroda w postaci koszulki G4G poleci do osoby, która zdobędzie najwięcej punktów w jakiejkolwiek rundzie w całym meczu.

Wszystko jest dozwolone prócz baserapu w trybie CQ, czyli całkowity zakaz wchodzenia do bazy przeciwnika.

Aby wziąć udział należy posiadać Mumble, umieć go obsługiwać. Komunikacja tylko w postaci mówienia pod przycisk. Jak zawsze oczywiście brak permbana na serwerach G4G. Wypełniony profil G4G z Nickiem z BC2. Wolny czas, chęć zabawy i kultura osobista to oczywiście coś czego nie sprawdzę, ale zawsze o to chodzi.

Jeśli wszystko już wiesz i jesteś pewien, że możesz zagrać pozostaje wpisanie się w formularzu poniżej i sprawdzenia swoich sił w grze drużynowej. Decyzję kto zagra dostaniecie 3.VIII w okolicach 22:00

Turnieje: