Zmiany na serwerach BF3 G4G.pl

g4g_logo_widePosucha na serwerach! Brak adminów! Beznadziejne ustawienia! Olać jGuardiana! Wywalić H@, który nie gra i się nie zna! Olewanie góry na to co się mówi! To w ostatnich dniach można było przeczytać na forum w dziale BF3. Każda strona ma swoje grzechy w tej materii z tego względu G4G robi mały krok. Wszystko to w rozwinięciu

Pierwsza zmiana pojawiła się na serwerze [3], aktualnie pod nazwą G4G.pl [3] Conquest 24/7 | All maps | 200%
A tam wszystkie mapy z podstawki w trybie CQL, oczywiście wszystko to w HC, póki co 32 sloty, ale możliwe iż pojawi się więcej.

Kolejne zmiany zaszły na serwerze G4G.pl [5] - Close Quarters - Mix 200% tutaj tylko został zmieniony tryb HC na Normal, reszta czyli miks trybów i map z najnowszego DLC pozostaje bez zmian.

Kolejna zmiana to mała próba zrobienia „konkurencji” dla Bimbrowni, czyli G4G.pl [7] MIX | Air & Inf | B2K | 200% Mieszanka, która nie pozwala się nudzić, CQL, CQ, Rush, TDM wraz z mapami z B2K, a maplista tak długa, że można siedzieć pół dnia i nie doczekać się mapy na której zaczęliśmy.

Pozostałe serwery pozostały póki co bez zmian, a pełną ich listę znajdziecie tutaj.

Teraz czas na wasz krok, rozruszajcie te serwery, stwórzcie społeczność jaka istniała i istnieje na serwerach BC2, zgłoście się na adminów. Zgłaszajcie pacanów do bana na forum jak i swoje propozycje, a wtedy G4G będzie wstanie was wynagrodzić eventami i innymi niespodziankami.